Pro Engine Ultra – recenze, zkušenosti

Patřím mezi aktivní řidiče již přes třicet let a nikdy bych nepředpokládal, že by se na trhu objevil produkt zlepšující výkon motoru automobilu. Produkt, který by zároveň snížil spotřebu pohonných hmot a při tom by se můj vůz obešel bez radikálnějšího zásahu do podstaty svého motorového systému. Výdaje spojené s nákupem benzínu jsou při mém značném nájezdu rovněž citlivou oblastí, proto mě nabídka ozkoušení Pro Engine Ultra zaujala. Motor mého vozidla je zkonstruován asi tak na 200 až 250 tisíc kilometrů, následně hrozí jeho “rozsypání” podle testů tato formule životnost motoru trojnásobně prodlužuje.

Před nákupem Pro Engine Ultra

Formule Pro Engine Ultra vám sníží tření, čímž uleví celému motorovému segmentu a prodlouží tak jeho dobu využitelnosti. Mám kamaráda, který je denně na cestách a Pro Engine Ultra používá mnohem déle než já a již se bez jakýchkoliv problémů dostal na 350 tisíc ujetých kilometrů bez prokazatelných závad na svém motoru.
Při tom potvrzuje, že se mu snížila spotřeba pohonných hmot o celých 20 %. Tuto skutečnost mohu potvrdit i já, jelikož formuli užívám několik měsíců. Navíc mohu potvrdit, že je automobil a jeho výkon znatelně vylepšený. Jízda je svižnější a energetičtější.
Formule Pro Engine Ultra se vám rozhodně vyplatí, pokud jste častěji na cestách a hledáte způsob, jak prodloužit provozuschopnost svého vozového parku a zároveň snížit celkovou spotřebu pohonných hmot. Sváteční jezdci se bez tohoto produktu nejspíše obejdou, i když na druhou stranu by se údržba vozidla a prodlužování životnosti nemělo podceňovat v žádných vozech.
Formule se pro mě stává skvělým řešením nově nastavené politiky jednotlivých automobilek, která vešla v platnost v roce 2006. Moc se o ní nemluví, ale je zcela pochopitelná. Automobil se stává výrazným spotřebním zbožím, z těchto důvodů se záměrně snižuje životnost motoru a celého systému jako takového.
Automobilový průmysl potřebuje své generace nových vozů prodávat, proto se bezporuchovost vozu při nájezdu nad půl milionů kilometrů nejeví jako dobře nastaveným marketingem. Nové vozy s výrobním datem po roce 2006 jsou zkonstruovány tak, aby se při běžném provozu doslova rozsypaly okolo celkového nájezdu 250 tisíců kilometrů. Formule se tak pro vás může stát řešením, jak vyhlásit tomuto nově nastavenému trendu válku.
Co tedy musíte před pořízením formule vědět

 • Zda máte zájem o prodloužení životnosti svého motoru
 • Jestli chcete snížit tření
 • Zda si přejete snížit spotřebu pohonných hmot
 • Jestli chcete zvýšit oktanové číslo paliva
 • Zda chcete udržet motor v čistotě

Představme si Pro Engine Ultra

Formule Pro Engine Ultra je inovativní substance z minerálních látek a přídatných směsí, která by vám měla stejně jako mě napomoct oživit styl jízdy, prodloužit celkovou životnost vozu a zároveň zvýšit jeho výkon. Substance byla zhotovena na principu molekul GP, jejichž podstata a přítomnost zaručuje stabilnější provoz jakékoliv motorové soustavy.
Hledal jsem podrobnější a přesné složení formule, ale narazil jsem na informační embargo výrobce, který ho z pochopitelných důvodů drží v tajnosti. Formule Pro Engine Ultra začíná fungovat ihned po nalití do palivové nádrže automobilu. Po necelých 15 minutách vycítíte snadnější start. Tento fakt je nejvíce patrným v extrémně nízkých teplotách hluboko od bodem mrazu, kdy mě motor naskočí hned na první otočení klíčkem za příjemného zvuku.
S tím jsem se před používání formule prostě nesetkal. Po použití pracuje motor mnohem tišeji a navíc se mu zvyšuje výkon. Výrobce uvádí, že emulze funguje jako trvalé řešení v rámci dlouhodobé regenerace kovu na makromolekulární úrovni, jelikož se třecí povrchy stávají odolnější vůči opotřebení.
Výhody Pro Engine Ultra

 • Odstraňuje nános ze spalovacích komor
 • Regeneruje palivový systém
 • Zvyšuje hospodárnost snížením spotřeby paliva
 • Zvyšuje výkon motoru
 • Prodlužuje životnost motoru

Nevýhody Pro Engine Ultra

 • Nesmíte zapomenout na pravidelné užívání
 • Motorový systém si na něj těžko odvyká
 • Je po něm velká poptávka

Snižuje tření v motoru mezi kovovými prvky

Formule Pro Engine Ultra snižuje tření mezi kovovými prvky motoru. Moc dobře vím, že po několika sekundách od zážehu dochází k rychlému kontaktu pracovních částí motoru. Pokud tedy nebudou dostatečně chráněné, dojde k mnohem rychlejšímu opotřebení a to samozřejmě nechci, proto jsem vyzkoušel tuto deklarovanou formuli a dal na doporučení svého kamaráda který jí používá již déle jak několik let. Přestal tolik jezdit do servisu a jeho kovové prvky byly po podrobnějším prozkoumání dokonale zregenerované a všechny mezery vyplněné.Mé obavy o stav motoru používáním formule Pro Engine Ultra úplně zmizely, tedy až ve chvíli, kdy jsem si uvědomil, že pouhé používání motorového oleje prostě k zamezení poruchám motoru opravdu nestačí.

pro engine ultra - motor

Životnost motoru se několikanásobně prodlužuje

Na používání Pro Engine Ultra se mně líbí, že jsem si účinnost mohl vyzkoušet na vlastní kůži, aniž by k odhalení funkčnosti bylo zapotřebí jakýchkoliv diagnostických měření. Určitě své auto moc dobře znáte, takže víte, jak se na silnici chová. Není tedy pro vás žádný větší problém si ověřit funkčnost této formule v rámci prodloužení životnosti a výkonu. Já už po několika dnech zjistil, jak se citelně zvedá výkonnost a tento narůstající trend se ustálil někde okolo najetých 100 kilometrů od prvního dolití.
Bylo pro mne velice příjemné sledovat procitnutí mého motoru. V určité momenty jsem nechtěl ani věřit, kolik energie se v motoru mého vozidla skrývalo. Díky digitálnímu ukazateli aktuální spotřeby jsem mohl ihned potvrdit, že má spotřeba klesla o 10 %. Výrobce uvádí, že se spotřeba pohonných hmot může srazit až o 20 %, svou deseti procentní úsporu přisuzuji tomu, že formuli Pro Engine Ultra ještě nepoužívám tak dlouho.

 

automobil šroubovák
Pro Engine Ultra dokáže automaticky regenerovat všechny části motoru
Jakmile jsem obdržel zásilku s formulí Pro Engine Ultra, okamžitě jsem zamířil ke svému automobilu. Již několik týdnů se z mého výfuku při startování linul černý kouř, bylo tedy zjevné, že životnost součástí motorové soustavy odbíjí poslední hodiny. Pro Engine Ultra se tak pro mě stal poslední šancí před celkovou a nákladnou opravou motoru v servisu. Už po prvním nastartování jsem měl pocit, že formule začíná fungovat.
Dnes je tomu už 30 dní a startování je čisté a bez jakýchkoliv nežádoucích efektů. Formule regeneruje všechny kovové části až pětinásobně. Pozvolna vymizelo i rachtání a všechny ty zvuky poukazující na přesloužilost. Formule můj motor oživila, tak doufám, že to vydrží. Já už po několika týdnech používání úplně zapomněl, že se můj motor ještě před nedávnem hlásil o opravu či celkovou a finančně nákladnou generálku.

 

kožený volant
Jednoduchá ochrana motoru

Při objevení prvních potíží s motorem jsem začal o svém způsobu jízdy a preventivních prohlídkách smýšlet trochu jinak. Ve své podstatě člověk je už takový a dokud se neobjeví první známky potíží, nikdo si na prevenci a údržbu ani nevzpomene. Motor ale spadá do oblasti celkem nákladných oprav, proto jsem okamžitě usedl k počítači a hledal nejrůznější řešení.
Jakmile jsem se dostal ke zušlechťovači paliva Pro Engine Utra, zasvitla mě malá naděje. Od té doby nemusím myslet na pravidelnou výměnu součástí motoru, ani se vyhýbat delším a náročnějším trasám do vzdálenějších měst. Mé auto od té chvíle zvládne i horské průsmyky se značnějším převýšením. Jediné, co pro tento stav motoru v lepší kondici musíte udělat, je občasné dolití substance Pro Engine Ultra před vlastním tankováním. Výrobce doporučuje jednou za 10 tisíc kilometrů, tak to plánuji dolévat vždy po osmi, ať mám jistotu, že jsem nic nepodcenil.

 

auto v přírodě
Formule Pro Engine odstraňuje nánosy ze spalovacích komor, ventilů a tím zajišťuje správný chod motoru. Látky obsažené v této emulzi nemění své fyzikálně chemické vlastnosti vlivem vyšších teplot a zároveň nereagují s motorovou naftou nebo benzínem. Právě tyto skutečnosti chrání motor před poškozením snížením nadměrného tření a koroze. Zakoupení formule Pro Engine Ultra bylo pro mne jednu z posledních šancí, jak svému motoru poskytnout určitou vzpruhu.
Na svém kontě má již 265 tisíc najetých kilometrů a z finančního hlediska si nemohu dovolit nový vůz. Samozřejmě, že s každým dalším kilometrem bylo znát, jak se jeho životnost  celkový výkon snižuje. Formule Pro Engine Ultra je jednoduchá na používání, stačilo ho nalít do nádrže před tankování a to ještě jednou a čas. Okamžitě jsem cítil, jak se do mého automobilu a jízdních vlastností navrací životní síla.

 

řidička auta
Rychlé omlazení motoru

Nemusel jsem formuli Pro Engine Ultra používat příliš dlouho. Výsledky se dostavily asi po několika dnech používání. Jednak se zlepšil start a kouřivost výfuku a na druhé straně se ihned snížila spotřeba pohonných hmot a to prakticky okamžitě. Vše jsem si mohl vyčíst z digitálního ukazatele, kterým můj vůz disponuje. Od té doby vím, že mě ani na delších cestách nečeká žádné nepříjemné překvapení a já se mohu věnovat svému řízení. Asi nikdo nemá zájem zůstat na silnici s porouchaným motorem.

 

provoz na dálnici
Hodnocení uživatelů

Prohlížel jsem si internetové stránky a narazil na spoustu dalších řidičů, kteří mají s Pro engine Utra dobré zkušenosti. To mě akorát utvrdilo ve správném kroku, který jsem před několika měsíci učinil a formuli začal využívat. Ve své podstatě jsem skeptický a dokud si deklarovaný výrobek nebo produkt nevyzkouším sám na sobě, nevěřím. Cena při porovnání s opravou celého motoru není až tak vysoká, takže rozhodnutí zakoupit, přišlo opravdu rychle. Podívejte se sami na komentář k výrobku, který se mě podařilo nalézt na webových stránkách od uživatelky Markéty Klenkové z Hodonína a nebyl jediný. Takových lidí jako jsem já nebo Markéta Klenková je podstatně více naopak je mnohem těžší nalézt někoho, kdo by s formulí Pro Engine nebyl spokojený.

 

pro engine ultra
Proč se nakonec o formuli Pro Engine Ultra zajímat

Formule Pro Engine využijete především u starších vozidel nebo u novějších automobilů s předpokládaným vyšším nájezdem kilometrů. Formule dokáže během jednoho dolití zastavit a následně i zvrátit procesy opotřebení. Mě navíc pomohla s navýšením výkonu motoru a prodloužení jeho životnosti. Snížení spotřeby pohonných hmot už bylo jen malým bonusem, s kterým jsem po pravě řečeno ani nepočítal. Vylepšil se start vozidla po delší odstávce v extrémně nízkých teplotách a navíc se snížila hlučnost. Během jízdy mě neruší žádné rachtání ani jiné nepříjemné zvuky, které tam prostě nemají být. Dlouho jsem objednání produktu odkládal, ovšem stav mého vozidla začal být neúnosný, trochu mě mrzí, že jsem formuli nezakoupil hned a zbytečně se trápil.