DivX player

Přehrávání divx videí online, konverze na avi, download playeru.

DivX je kodek vycházející z MPEG-4, který slouží ke kompresi videa a dá se přehrávat jak na počítači, tak na většině televizních DVD přehrávačů. Je obdobou Xvid, Windows Media Video, Real videa nebo QuickTime.

DivX Player

Filmy v tomto formátu se dají přehrávat pomocí jakéhokoliv softwarového přehrávače, od BSPlayeru po Windows Media Player, stačí mít nainstalován odpovídající kodek, který je součástí všech All-In-One-Codec-Packů. Na řadě webů ale také najdete online videa ve formátu pro DivX, která se bez instalace orginálního přehrávače neobejdou. DivX pro Windows je ke stažení zdarma na adrese www.divx.com/en/downloads/postdownload/divx/win. Součástí instalace je kodek, samostatný přehrávač i webový přehrávač, pomocí kterého můžete sledovat filmy a videa online.

DivX na DVD

Pokud chcete video ve formátu divx vypálit na DVD, použijte univerzální ConvertXtoDVD, který si poradí s videem v jakémkoliv formátu a převede je na DVD.

Divx to AVI

K převodu na avi formát můžete použít Open Video Converter, který si poradí s videy mpeg, asf, vcd, ogm, dat, svcd a wmv.