Jak naladit Prima Love

Televizní program Prima Love je skvělá stanice plná seriálů apod. Jak si ji naladit a sledovat tak spoustu seriálů a filmů?

Tato TV stanice odstartovala svoje vysílání 8. března. Je určena především pro ženy a nese název Prima Love. Stanice je zaměřena hlavně na pořady, filmy a seriály pro ženy ve věku 15 – 45 let. Vysílání můžeme sledovat ve všední dny od 8:00 do půlnoci a o víkendu od 10:00.

Na tomto kanálu můžete vidět především romantické komediální a zároveň dramatické seriály, plné zábavy, sporů a tajností, například jako Zoufalé manželky, Čarodějky, Rodinná pouta, Ally McBealová, Chůva k pohledání, Super drbna či zábavné pořady Nahá jsi krásná a Jak se staví sen. Nechybějí ani telenovely plné romantiky (Pravá tvář vášně či V náručí ďábla). Kriminálka Ochrana svědků je zde vysílána také, ve večerních hodinách a každé všední ráno začne vysílání Regionálním vysíláním. Nechybí ani celovečerní či kratší filmy, například Ženich na útěku, Hlava nad vodou apod.

Jak naladit Prima Love?

Satelit

Jestliže v seznamu satelitů nenaleznete Astra 3B, nepanikařte. Výrobce satelitního přijímače mohl použít jakési z předchozích označení, nebo zvolit úplně jiné. Pokud i přesto nenaleznete a nenaladíte Prima Love, poraďte se s vaším dodavatelem, jenž vám satelit prodal. Stačí zavolat na infolinku, které převážná většina dodavatelů má k dispozici, a nechat si poradit od vyškolených techniků.

Satelit: Astra 3B
Pozice: 23,5°E
Frekvence: 12.070 GHz
Polarizace: Horizontal
Symbolrate: 27,5 ksymb/sekundu
FEC: ¾, (DVB-S)
Kódování: Irdeto, Cryptoworks

Set-top-box

V případě, že přijímáte digitální vysílání (u televize máte set-top-box nebo máte novou televizi, jenž přijímá digitální signál, zkuste ladění programů v menu vaší televize. Když vám kanál Prima Love nepůjde naladit, bude to možná oblastí vašeho bydliště (může být totiž pokryta signálem). Prima Love vysílá v multiplexu 3, kde vysílaly programy jako je Z1 či Public TV (jestli vám šlo naladit si tyto dvě stanice, musí vám jít i naladění kanálu Prima Love).

Stane-li se, že signál Prima TV a Prima Cool přijímáte, ale nedaří se vám přijmout signál Prima Love, zkontrolujte, z kterého vysílače jejich signál pravděpodobně přijímáte (natočení antény aj.). 

Mapa signálu kanálu Prima Love ke stažení zde.

Společná anténa

Pro bezproblémový příjem digitální televize je často potřeba upravit společnou televizní anténu – s tímto problémem se obraťte na správce vašeho domů, který má možnost tuto anténu upravit.

Kabelová televize

V případě, že využíváte služeb kabelového operátora jako je například UPC atd. a nemůžete si kanál Prima Love naladit, obraťte se přímo na tohoto operátora. Ze zákona je dáno, že tito operátoři musejí zařadit do svých nejnižších programových nabídek kanál Prima Love.

Na program kanálu Prima Love se můžete podívat na této stránce, kde najdete o tomto kanálu vše důležité.

Podotýkám, že Prima Love by měla být šířena celoplošně a bez poplatků, pokud by po vás nějaký poskytovatel ať už IPTV nebo satelitní TV chtěl za tuto stanici platit, tak zvažte, zda je to pro Vás vhodný poskytovatel televizního vysílání.