Pořady TV Prima

Kde najít na internetu nahrané díly seriálů, reality show a dalších pořadů vysílaných na televizi Prima.

Televizní program

Cest ke zjištění, co se právě vysílá je více, nejúplnější přehled co se týká této televize je k nalezení pravděpodobně na jejím oficiálním webu na adrese www.iprima.cz/program, a to včetně programu partnerské stanice Cool.

Nahrané záznamy pořadů

Co vás ale při vašich toulkách internetem bude zřejmě zajímat více je to, jak se v záznamu podívat na kousek seriálu nebo jiného pořadu, který se vám nepodařilo zastihnout ve chvíli, kdy se vysílal.

Právě pro tyto účely je zřízený na filmovém webu Stream speciální kanál věnovaný čistě televizi Prima a jejím pořadům je vyhrazen prostor na adrese prima.stream.cz. Na hlavní stránce je přehled posledních dílů toho, co se vysílalo v nedávné době, pro důkladnější procházení webu pak můžete využít vyhledávacího políčka a nebo procházet boční menu a menu v horní části strany.

Videa si také můžete vložit na vlastní web, stačí zvolit zobrazení ve formě klasického přehledu videí na Streamu (tedy ne primácké upravené zobrazení) a tam pak kliknout na tlačítko Více – a zde najít kód pro vložení na stránku. O tom, jak si vložit video na stránku najdete více v tomto článku.

Mimo tohoto portálu dále existuje řada starších pořadů, které na něm nejsou. Je to třeba Nikdo není dokonalý, nebo Telebazar od Zdeňka Izera, a další, které se vysílali ještě tehdy když na internet nebyly přímo od TV Prima zveřejňovány. Naštěstí, byly amatérsky zachyceny a převedy do digitální podoby v docela velkém množstí a najdete je na YouTube.