Dobití kreditu přes internet

Jak nabít kredit na mobilním telefonu přes internet. Návod k dobití předplacené telefonní karty.

Určitě jste se už někdy setkali s problémem, jak jednoduše a rychle nabít předplacenou  kartu u O2, Vodafone nebo T-mobilu, ve chvíli, kdy máte přístup k internetu a nechcete řešit dobití koupením klasické dobíjecí karty se stíracím kuponem, který se pak pomocí SMS nebo speciální linky dobíjí přímo z telefonu. Podíváme se na to, jaké možnosti nám v tomto směru nabízí české banky.

Česká spořitelna

Česká spořitelna tyto služby nabízí, stačí zvolit Mobilní platby a pak už jen číslo telefonu – zaplatit se tak dá i klasická faktura. Platit takto účty je možno jak přes telefonní, tak i internetové rozhraní (www.servis24.cz).

ČSOB a Poštovní spořitelna

U ČSOB je dobíjení možné telefonicky pomocí Linky 24, přes internet pak pomocí webu aplikace Internetbanking 24.  Obdobně pak funguje MAX Internetbanking a MAX Phone Poštovní spořitelny.

Komerční banka

U Komerčky se dá kredit tímto způsobem dobíjet přes aktivované internetové bankovnictví MojeBanka (www.mojebanka.cz).

GE Money Bank

I tato banka poskytuje svým klientům možnost dobít si kredit přes její internetové bankovnictví. Více informací tentokrát najdete na webu www.internetbanka.cz.

UniCredit Bank

Nedávno k nám expandující banka UniCredit Bank také umožňuje dobíjet kredit na SIM kartě, její služba tohoto zaměření se nazývá NetBanka.

mBank

Tato banka zatím zjednodušené placení kreditu pomocí svého internet bankingu nenabízí.

Dobíjíte příliš často?

Pokud se vám zdá, že příliš často dobíjíte a moc si za své peníze neužijete, můžete si na webu Tarifomat.cz srovnat, zda by se vám nevyplatilo přejít k jinému operátorovi – stačí zadat, kolik vás měsíčně stojí volání a kalkulačka tarifů vám vypíše přehled aktuálních nabídek na míru.