Jak se stát spisovatelem

Dnešní článek je určen hlavně pro začínající spisovatele a pisálky všeho druhu, kteří se potýkají s těžkými začátky, které obnáší problémy s časovým rozvržením, ale i věčné hledání inspirace, rozvíjení představivosti, nebo účinné rozvržení myšlenkových map.

I za předpokladu, že jste už nějakou tu publikaci úspěšně vydali, můžete to, co vám nabídneme níže ocenit, jelikož v literatuře jde hodně o subjektivní prožitky a názory druhých lidí, proto bychom měli vnímat rady a mínění druhých dvojnásob. Jsou to právě drobné detaily, které tvoří dokonalý celek.

Teď už k věci. Když se chceme něčemu věnovat a zlepšovat se, je ideální cvičit a dále se v oboru vzdělávat a rozvíjet. Tak je to i se psaním: důležitý jé trénink, ale stejně tak zpětná vazba a nějaké ty rady, a dokonce i ne moc oblíbená konstruktivní kritika, jelikož psaní do šuplíku vám zrovna moc nových poznatků o vaší práci nedá.

Z těchto a dalších důvodů shledáváme užitečným představit vám nový projekt, emailový kurz tvůrčího psaní, který je momentálně v testovací verzi.

Proč byste se měli kurzu zúčastnit a co kurz obnáší?

Jedno z velkých pozitiv tohoto moderního kurzu je určitě fakt, že na něj nemusíte nikam docházet, že se mu věnujete v pohodlí vašeho domova a je jedno jestli ráno před školou, odpoledne po tenisu, nebo večer po práci, má výhodu naprosté časové flexibility.

Dalším kladem je, že kurz je a bude zdarma, je to dárek od autora Reného Nekudy, který kurz vytvořil pro čtenáře svého webu o tvůrčím psaní, kde již dlouhou dobu radí ve svých článcích, jak na časté problémy s tvůrčí tvorbou řešit, a rovněž vytváří různé pomůcky, jako je třeba povídkář, který slouží pro procvičení nápadů a získání nové inspirace. Už z této drobné pomůcky poznáte, že René je člověk originální a zkušený, jinak řečeno, že se zapojujete do kurzu, který má smysl a opravdu vás může obohatit.

Jedinou podmínkou, kterou musíte pro přihlášení do kurzu splnit je odebírat novinky z webu pomocí emailové schránky.

Pokud se chcete dočíst více o tomto projektu nebo se přihlásit, navštivte už web nejzasvěcenějšího a sice: http://www.renenekuda.cz/

Kristýna Jahnová