Seznamky na internetu

Seznamky s fotem, seznamky bez registrace, sex seznamky, erotické seznamky. Jak funguje seznamování přes internet, největší české internetové seznamky.

Dnes pronikneme do končin roztodivných stránek, na nichž se vyskytují jakési možnosti poznat nové lidi, zejména pak opačného pohlaví, koukneme se na to, jestli opravdu seznamování přes internet funguje a také to, jestli jak poznat pravého člověka od počítačově generovaného spamu.

Spam a podvody v internetových krajích

Ano, každá dobrá myšlenka dojde zneužití, v prostředí internetu to platí dvojnásob a kde není ostrá regulace, tam nastupuje porno a warez v rafinovaných převlecích. Takže jak je to vlastně možné, že i na takových poklidných stránkách jako jsou internetové seznamky je radno být ostražitým a nevěřit jen tak všemu nebo jen máločemu?

Ach, ta internetová láska nebeská

V první řadě, je tu ta zatracená anonymita. Prostě, kdokoliv může, když to nějak obstojně formuluje, může si napsat prostě naprosto v pohodě úplně cokoliv. A tu je výzva pro obezřetné čtenáře naší malé poradny: nenech se nachytat, neodepisuj těm všem maskovaným prostitutkám a jiné havěti, neposílej placené sms na fiktivní kontakty s kdesi sebranou fotkou a vůbec prostě použvej jednu podstatnou věc, a to sice svou hlavu! Ovšem, pokud nevěříte a přece jen se chcete podívat, co že to je za inzeráty na těch seznamkách a ostatních web jim podobných, prosím zde servírujeme několik odkazů vedoucích za těmito soupisy inzerátů všech těch více i méně bezpečných existencí.

  • seznamka.cz
  • rande.cz
  • libimseti.cz
  • lide.cz