Jak dobít kredit u Vodafone

Chcete dobít kartu Vodafone, ale nevíte jak? Je mnoho možností, jak na to.Kartu Vodafone je možné dobít maximálně do výše 10 000 Kč. Dbejte prosím toho, aby celková suma tuto částku nepřesáhla. Pokud vám vyprší platnosti kreditu, stačí vaši Vodafone (divokou) kartu v době její splatnosti nabít částkou 200 Kč – opět ožije  Vodafone vám ještě k tomu vrátí kredit, který na předplacené kartě propadl.

Online dobíjení: Můžete si dobít, dá se říct, odkudkoli – z práce, z domova atd. Po celý den (24 hodin). Stačí u sebe mít platební kartu. Můžete dobíjet od 200 Kč do 5000 Kč.

Samoobsluha Můj Vodafone: Máte na výběr z internetové, hlasové, kapesní a SMS obsluhy.  Dobíjet můžete od 200 Kč do 9 999 Kč.

Internetové bankovnictví: K tomu vám stačí pouho pouhý počítač. Je možné se k němu dostat odkudkoliv.

Značkové prodejny Vodafone: Stačí najít nebližší značkovou prodejnu a můžete si dobít kredit hned J

Online platební kartou: Tu můžete použít v samoobsluze Můj Vodafone.

Bankomaty: 24 hodin denně – můžete dobíjet v jakýkoliv čas.

Terminály Lekkerland: Zde je možno dobít si částku ve výši 200 až 9 999 Kč.

Terminály Tipsport: Na pobočkách Tipsportu, který má 772 poboček po ČR, si můžete kredit dobít také. Dobíjet můžete opět od 200 Kč do 9 999 Kč.

Pokladny obchodních řetězců: Přihoďte si kredit nákupu a zaplaťte u pokladny společně s nákupem.

Dobíjecí kupóny: Jednoduché. Koupíte si dobíjecí kupón (například v maloobchodní sit) a pohodlně si ho můžete dobít odkudkoliv. K dispozici jsou kupony v ceně 200 Kč, 500 Kč a 1200 Kč.