Recenze: NO.1 S3 Smartwatch Phone

Chytré hodinky S3 Smartwatch Phone se na trhu řadí do lepšího průměru. Fungují na frekvenčních pásmech pro GSM 850/900/1800/1900 Mhz.

Synchronizace s vaším smartphonem je zajištěna nejnovější technologií Bluetooth 4.0. Díky ní můžete bez problému zahájit či přijmout hovor přímo z vašeho zápěstí nebo přečíst sms, jenž dorazila na váš telefon. Hodinky komunikují s oběma hlavními operačními systémy – Androidem a IOS. Byť OS od Applu nepodporuje některé vedlejší funkce.

Veškerá vizualizace probíhá na kapacitním displeji s rozlišením 240 x 240 px, který je umístěn pod sklem, vyrobeným pomocí nanotechnologií. Vyznačuje se velikou tvrdostí, odolností. Užitečná informace jistě je, že nejde poškrábat žádným běžným předmětem denní potřeby.  Sklo vytváří dojem dokonalé kombinace vysoké kvality a skvělého designu, jenž je ještě podpořen elegantním koženým páskem.

no 1 s3

Hodinky jsou vybaveny baterií o kapacitě 350 mAh, která zaručuje výdrž až 36 hodin v pohotovostním režimu. Kromě zmiňovaného BT 4.0 je komunikace s jinými zařízeními možná skrz microUSB slot či za asistence TF paměťové karty, již lze do smartwatch vložit až 16 GB velikou.

Toto zařízení, fungující na microSIM, disponuje obvyklými funkcemi jako je budík, kalendář, stopky či přehrávač hudby, na které jsou zákazníci zvyklí. Mimo to se může pochlubit také funkcemi speciálními. Pro sportovce je vhodná aplikace monitoringu srdečního tepu či krokoměru.

Zajímavým doplňkem je také funkce monitoringu spánku, kdy hodinky měří především jeho délku a jakousi kvalitu. Příznivci častého fotografování ocení možnost ovládání fotoaparátu vašeho smartphonu ze svých hodinek na zápěstí. Stačí mít v telefonu zapnutý fotoaparát a zbytek lze ovládat právě skrze hodinky.

3S Smartwatch Phone ve velikosti 5,2 x 4,1 x 1,2 cm lze pořídit v kromě černé, také v bílé a hnědé barevné variantě. Na zahraniční e-shopech (například gearbest.com) za ně zaplatíte necelých 60 USD.