MP3 do mobilu zdarma

Jak a kde hledat MP3 do mobilu zdarma. Přehledný postup, jak vyhledat a nahrát mp3 skladby do mobilu.

Úkol č.1: Vyhledání mp3 skladby

Pro vyhledání vhodné skladby můžete úspěšně použít například vyhledávač mp3.centrum.cz, ale také třeba Google, když zadáte hledaný výraz(název písničky, jejíž mp3 chcete stáhnout) a frázi filetype:mp3. Další skladby si také můžete koupit v online obchodu www.ilegalne.cz. Nikdy však nestahujte hudbu, kterou nedal vlastník autorských práv veřejně k dispozici!

Úkol č.2: Stažení mp3 do počítače

Na této fázi není nic složitého, snad je to, abyste stáhli písničku tam, kde ji pak najdete, protože ji ještě budete potřebovat při samotném přetáhnutí do mobilu.

Úkol č.3: Stažení mp3 do mobilu

K tomu, jak zkopírovat skladbu z počítače do mobilu existuje více možností. První je použití software dodávaného k propojení mobilu s počítačem přímo od výrobce, například Nokia PC Suite a využití prostého přetažení myší. Co se technického spojení mezi počítačem a mobilem týče, může se uskutečnit pomocí USB kabelu, bluetooth, infračerveného portu, nebo paměťové karty vytažené z mobilu a vložené do čtečky v počítači.

Připojení přes USB kabel

Při připojení mobilu k počítači by měl systém automaticky detekovat nový hardware a nainstalovat potřebné ovladače. Abyste předešli možným komplikacím chybně propojeného telefonu nebo instalace potřebného software ve špatné fázi instalace, určitě se podívejte do manuálu, jak přesně postupovat při propojování vašeho modelu. Po úspěšném dokončení konfigurace by se měl telefon zobrazovat jako připojený disk nebo přímo jako mobilní zařízení, se kterým se dají synchronizovat soubory v pc.

Připojení přes bluetooth a infračervený port

Tento způsob připojení je ohledně rychlosti až za kabelem, je ale zase pohodlnější, stačí jen zapnout příslušné připojení a přiblížit se k počítači. Tady je nejprv potřeba navzájem zaregistrovat obě zařízení, tj. mobil i pc v obou zařízeních, aby o sobě věděly a mohla navzájem přijímat soubory posílané druhou stranou. Celé toto nastavení je otázkou pár sekund a zadání totožného PIN kódu v obou přístrojích.

Paměťová karta

Pokud máte v telefonu paměťovou kartu, můžete ji bez obav vyjmout a vložit do čtečky karet ve vašem počítači. Pokud zvolíte tento způsob propojení, nemusíte nic dalšího instalovat ani nastavovat a můžete hned začít přenášet mp3 skladby na kartu, jen pozor ať nekopírujete hudbu do systémové složky ale na správné místo v systému souborů karty.