Najdi balík zdarma sdružuje sledování zásilek na jednom místě

Sledování zásilek online je mezi zákazníky e-shopů čím dál oblíbenější. Službu umožňují hlavní přepravní společnosti. Protože jsou jejich stránky odlišné, může být hledání zásilky zdlouhavé. Najdi balík si s tím ale poradil na jednom místě. Ulevil tak provozovatelům e-shopů i jejich zákazníkům.

Sledování zásilky ulehčuje online nakupování prodejcům i zákazníkům. Protože pro každou situaci a balík, se hodí služby jiného dopravce, a ne vždy si kupující zvolí toho stejného. Chtějí-li využít nového dopravce, musí se zorientovat na nových stránkách a najít políčko, kam zadají číslo svého balíku.

najdi balík

Nakupující mají přehled o svých zásilkách na jednom místě

Tento problém vyřešil Najdi balík. Na jednom místě sdružuje dopravce, kteří službu track and trace nabízí. Stačí zadat číslo svého balíku, kliknout na dopravní společnost a stránka odkáže na informace o dané zásilce.

Zákazník už nemusí ztrácet čas hledáním na stránkách dopravní společnosti a motivuje ho to k častějšímu objednávání balíků, které má na celé jejich trase pohodlně pod kontrolou.

Najdi balík zjednodušuje práci e-shopům

Lidé si rychle navykli na komfort, který je s nakupováním na internetu spojený, a chtějí stále víc. Spousta nakupujících se vzápětí obrací na e-shopy s dotazy stylu „Kdy mi přijde balík?“. Mnohem jednodušší je proto přidat do informačního mailu nebo SMS číslo jejich balíku. Najdi balík jim pak zásilku pomůže vyhledat v jednoduchém a uživatelsky příznivém prostředí.

Služba stránek Najdibalik.cz je pro majitele e-shopů i jejich zákazníky zcela zdarma. Na snadné ovládání stránek s jednotným prostředím si uživatelé rychle zvyknou, což vede k více doručeným zásilkám.

Najdi balík přichází se stále novými funkcemi, které uživatelům zpříjemňují celý nákup. Zaměstnanci e-shopů se už nemusí potýkat se stále stejnými dotazy, protože jejich zákazníci si rychle zvyknou, že všechny potřebné informace mají na Najdibalik.cz