Tip: Stoličky Objekta

Máte již dlouho doma, nebo ve svém podniku stoličky, která jsou nestabilní, rozbité a nebo prostě už vyšly z módy? Tak neváhejte a navštivte a kupte si novou! Stoličky Objekta jsou opravdu kvalitní.

Je jen na vás jaký máte styl, jak máte vybavený dům, či byt. U nás si rozhodně vybere každý. Nejen že stoličkami můžete vybavit svůj byt, který podtrhne Vaši povahu a temperament, ale stoličkami můžete vybavit i svou kavárnu, klubovnu, hotel, nebo také restauraci.

21_stolicky_bez-podruciek

Stoličky mohou být s opěrkami nebo i bez opěrek. Vybírat můžete z různých materiálů jako je dřevo, plast, nebo textil. Tyto stoličky budou elegantním a moderním doplňkem do Vašich prostorů. Můžeme Vám zaručit, že veškerý použitý materiál je kvalitní. Stoličky jsou vhodné i k baru, máme totiž velký výběr barových židlí, opět v různém provedení a designu, kde si vybere každý. Barové židle jsou možné koupit s opěrkami a i bez, podle toho co se Vám bude domů, nebo do podniku hodit nejvíce. Nabízíme také taburety, jsou to nízké židličky bez opěradla, které se hodí hlavně do kaváren a kluboven, nebo do recepčních místností na hotelu. Opět si lze vybrat z nepřeberného množství veškerých materiálu, vzhledů i designu těchto stoliček. Svým elegantním vzhledem podtrhnou styl Vaše interiéru kdekoliv.

Dejte sbohem nudným stoličkám, které Váš podnik a prostory moc nezvýrazní, a dejte šanci novým, moderním, elegantním a hlavně designovým kouskům, které Vaše místo dokonale doladí a každý je bude obdivovat. Další inspirace můžete také najít na webových stránkách: slad.sk a stavebnecentrum.sk

Neváhejte a objednejte si tento stylový kousek, a garantujeme vám, že nebudete zklamáni a možná nezůstanete u jednoho kousku, ale vaše sbírka se bude postupně rozšiřovat! Ceny se Objekta snaží držet tak, aby si je mohl dovolit pořídit opravdu každý.