Seznam slevových agregátorů

Slevové agregátory úzce souvisí se slevovými weby, o kterých jsme se zmínili v příbuzném článku. Pomůžou vám sledovat všechny slevy na jedné stránce.

Co agregátory sledují

Agregátory sledují všechny aktuální akční nabídky ze slevových portálů, umožní vám filtrovat nabídky pro vaše město, a především nemusíte chodit na všech cca 200 webů s těmito nabídkami a bohatě vám stačí znát jedinou adresu. Stejně jako slevových webů i portálů je řada, vzhledem k tomu že princip všech je de facto stejný, zaměřili jsme se jen na několik málo z nich a to sice těch, které se vyznačují nějakou přidanou hodnotou.

Webové agregátory

 • Skrz.cz
  největší a nejvíce navštěvovaný agregátor slev, nabízí filtrování podle druhu nabídky a města, umí si zapamatovat, kterou nabídku jste už viděli, má integrované hodnocení slevových webů uživateli
 • Slevín.cz
  přímo na své stránce zobrazí popis slevy nebo mapu, kromě řazení podle měst řadí i podle ceny
 • ZlatéSlevy.cz
  řadí podle kategorií a měst, má integrovanou diskuzi ke slevám
 • Robox.cz
  má povedené grafické rozhraní a díky tomu, že ke svému fungování vyžaduje propojení s facebookem, umí vám nabízet přehled slev přesně na míru podle vašich preferencích

Výpisy slev na mobil

Některé z agregátorů nabízejí i aplikaci ke stažení na váš telefon, takže můžete slevové dění sledovat i mimo počítač.

ZlatéSlevy nabízejí prográmek pro iPhone i Android, Slevín pak má svůj Slevoid (slevový agregátor pro Android), což je po grafické i funkční stránce asi nejlepší aplikace tohoto druhu pro mobily aktuálně k dispozici.