Tip: Zkuste portál Tmart

To, že nakupovat v zahraničí se dá i na řadě jiných portálů, než ne eBay, už většina stálých čtenářů Radírny ví. Tenkrát přinášíme tip na méně známý portál, který funguje velmi podobně a orientuje se na přímé zasílání výrobků z Číny.

O co se jedná

Chceme vás upozornit na nákupní portál Tmart.com, sídlící na stejnojmenné webové adrese. Je určen jak pro koncové spotřebitele, tak pro obchodníky – jak službami jako je dropshipping (možnost zasílání koncovému zákazníkovi přímo od dodavatele, ovšem pod vaším jménem), tak i sortimentem. Najdete zde poměrně velmi levně nepřeberné množství mobilů a přislušenství k nim (zejména k

Ukázka zboží na Tmart.com

Ukázka zboží na Tmart.com

iPadům, iPhonům a dalším zařízením od Apple), zabezpečovací techniky a obranných prostředků, výrobků co najdou své uplatnění v podniku i domácnosti, hračky a hry, věci na zahradu nebo osvětlovací techniku a svítidla. V zásadě je to tedy poměrně široký záběr s poměrně dosti širokou základnou nabídky. U všech položek je automaticky zobrazována cena v přepočtu na české koruny (CZK), takže si nemusíte ručně kontrolovat aktuální kurz dolaru. V přepínači jazyků se dá i celá stránka přepnout do češtiny, v tomto případě se ovšem jedná o strojový překlad, který nemusí úplně perfektně zvládat zcela vše přeložit tak, aby to dávalo smysl, takže pokud aspoň trochu umíte anglicky, je lepší nechat stránku v angličtině.

Platba a doprava

U dopravy je to v případě tohoto portálu poměrně dosti jednoduché – je na všechny vystavené položky totiž zdarma, tu v tomto případě nemusíte vůbec řešit. Zasílání probíhá zpravidla do 1 dne z HongKongu (ze zkušeností mohu říct, že doprava odtud trvá kolem 14 dnů), u některých položek ze skladu ve Spojených státech nebo Spojeném království (zde by mělo vše dorazit podle mých zkušeností zhruba do týdne). Co se týká možností placení, i ty jsou celkem standardní – využít můžete standardní mezinárodní platební metody jako jsou Paypal nebo Moneybookers (Skrill).