Program na účesy a líčení zdarma

Popis programu, se kterým si můžete vyzkoušet jiný vzhled vašeho účesu, jiné líčení a najít styl, který vám sedne.

Chystáte se zrovna k holiči a stále tápete, jak si nechat vlasy upravit, jakou barvu zvolit, jaký sestřih vám nejlépe padne? Chcete nějakou radikální změnu, která oživí váš nudný stereotypní a zastaralý vzhled, ale netušíte, kde načerpat inspiraci? Bojíte se, že vám váš vysněný účes nepůjde, jelikož máme moc šišatou hlavu? Pokud jste se alespoň na jednu z otázek odpověděli v duchu ano, máme pro vás jedinečně řešení, které se jmenuje JKiwi.

Co to umí

Jakmile Kiwi zdarma stáhnete a nainstalujete (verze pro windows je ke stažení zde), půjčíte ji jednu svou fotografii a podle jejích pokynů na ní vyznačíte váš obličej. Následně si vás vezme stylistka do parády a v průběhu velice jednoduchých kroků, v jejichž průběhu vždy pouze a jen označíte tu, nebo onu část vaší tváře, si začnete vybírat z tisícovek možností vašeho nového alternativního vzhledu, díky čemuž pak budete přesně vědět, co vám sluší a na jakou změnu raději zapomenout.

Jaké věci na svém obličeji můžete změnit?

Můžete se vybrat ze široké nabídky vlasových krací, pro krátké, střední, ale i dlouhé vlasy, ba dokonce dredy apod. Ty si můžete vymalovat libovolnou barvičkou a odstínem, upravit jim velikost… Vše velice jednoduchým způsobem.

Dále si můžete nanést korektor, stíny, rtěnku, čočky, něco si volně přimalovat a to vše a ještě více opět v různých odstínech, velikostech, viditelnosti atd.

S JKiwi se fantazie meze nekladou, jakmile svůj nový vzhled dotvoříte, můžete si ho samozřejmě uložit a nahrát si ho například na profil na sociální síti Facebook a sledovat reakce vašeho okolí. Pokud vás někdo naštval, můžete se nad jeho fotkou dobře odreagovat a pohrát si s jeho fotkou, JKiwi je víceúčelný software.

Kristýna Jahnová