Soutěž

Ať už jste vášnivým fotografem nebo používáte digitální fotoaparát jen jednou za rok, určitě jste si občas říkali, že některá fotografie by chtěla trošku vylepšit – přidat jas, kontrast, upravit barevné podání, zredukovat šum, atd. Nejen to, ale mnohem víc nabízí kvalitní český program Zoner Photo Studio 9.

Zoner PhotoStudio 9

Tento program lze tento program vřele doporučit pro fotografy všeho druhu a všech úrovní, jelikož v sobě kombinuje vše, co by mohl jak začátečník, tak profesionál potřebovat.

Co  PhotoStudio 9 nabízí?

  • Připsaní informací o každém jednotlivém snímku. Nejedná se pouze o informace fotografické (EXIF), ale i vlastní popisky. Tato data můžete kdykoliv archivovat či publikovat.
  • Pokud nemáte desítky, ale stovky nebo dokonce tisíce fotek, určitě oceníte přehledné a lehce přizpůsobitelné uživatelské rozhraní, se kterým není uspořádání vašeho fotoarchívu žádný problém.
  • Úpravy fotografií se nemusí bát ani začátečník, každá úprava a změna na stavení původní hodnoty se ihned zobrazí na snímku vedle originálu, takže okamžitě vidíte, jak bude úprava vypadat, a jestli dáte OK a úpravy potvrdíte je jen na vás. Trápí vás například červené oči na vaší jinak krásné památeční fotce? Už nemusí!
  • Díky  propojení s GPS  budete mít přehled o tom, kde přesně byl snímek pořízen.
  • Dále vám program nabízí prostor pro fotografie přímo na internetu, abyste se mohli pochlubit úlovky a sdílet zážitky s přáteli.
  • Práce v programu je méně náročná na vaše počítačové komponenty, než konkurenční editory.
  • Výjimkou není ani technická podpora, která je také zdarma.

Tento program můžete velmi jednoduše vyhrát právě teď. Účastnit se můžou všichni, kdo nám fandí na Facebooku a vyplní tento formulář. Z odpovědí došlých do 13.4. vybereme výherce a vyrozumíme ho na email.

SOUTĚŽ SKONČILA, DĚKUJEME VŠEM ÚČASTNÍKŮM, VÁŽÍME SI VAŠICH NÁMĚTŮ! Výhercem se stal pan Michal Knotek.