Proč zvolit vlastní vířivku Softub?

Máte náročné zaměstnání, spoustu povinností a jste často ve stresu? Pak bezpochyby potřebujete místo, kde se dokonale zrelaxujete a odpočinete si od všech starostí. Pořiďte si na terasu nebo zahradu vlastní vířivku Softub, která je k perfektní relaxaci přímo stvořená. Proč volit právě ji? Podívejme se hned na 8 dobrých důvodů.

1. Je přenosná a snadno se instaluje

Díky nízké hmotnosti a konstrukčním vlastnostem můžete vířivku Softub umístit prakticky kamkoliv a libovolně ji přemisťovat podle potřeby. Její instalace je rychlá a zvládne ji každý.

2. Je flexibilní

Venkovní vířivka Softub má kulatý tvar, který je velmi praktický, všude si najde své místo. A i díky tomuto tvaru je možné vířivku přemisťovat tak lehce, jednoduše ji můžete odkoulet.

virivka-softub

3. Je odolná

Vnější potah vířivky LeatherTex je velmi odolný všem vlivům počasí, nevadí jí tak slunce, déšť ani mráz. Potah je odolný i proti opotřebení a má dlouhou životnost.

4. Je úsporná

Provoz této mobilní vířivky je skutečně energeticky nenáročný a to především díky špičkové technologii využití odpadního tepla. Přebytek tepla z motoru je využíván k ohřevu filtrované vody, a tím se výrazně snižuje spotřeba elektrické energie. Softub si tak právem může říkat úsporná vířívka.

5. Má výkonnou filtraci

Voda ve vířivce je vždy kvalitní a křišťálově čistá, o to se stará mechanický filtr a speciální ozonátor.

6. Je tichá

Provoz vířivé vany je až neskutečně tichý, nic vás tak nebude rušit při relaxaci. Spojení speciální technologie Whisper a měkké PolyBond pěny, která nepřenáší vibrace, je v tomto směru dokonalé.

7. Je maximálně pohodlná

Nelíbí se vám, že máte v klasické vířivce otlačené kosti z její plastové vany? U Softub nic takového nehrozí. Pěna PolyBond je měkká, ale přitom dostatečně stabilní. V jakékoliv poloze vám poskytne maximální komfort stejně jako vaše pohovka.

8. Je prostě stylová a luxusní

Kvalita a originální design vytváří symfonii pro všechny smysly. Získá si vás její moderní barevné provedení, vzhled kůže, stylové doplňky, praktické a krásné obložení, prostě všechno.

Luxusní vířivka Softub jednoduše stojí za investici, protože přináší místo pro jedinečné chvíle pohody pro celou rodinu.