Komentáře k článku. Přidejte i váš!

 1. Potřebuji podat žalobu k soudu dle ust. § 185e o.s.ř. o nahrazení souhlasu s vydáním úschovy a potřebuji pomoc s formulací žaloby.

  Děkuji, Jarek

 2. Jedná se o 2 příjemce z nichž jeden nedal souhlas s vydáním soudní úschovy.
  Příjemce 1) fyzická osoba – podává žalobu
  Příjemce 2) právnická osoba – žalovaný

 3. Dobrý den,
  jsme firma Takoma Solo s.r.o. a chtěli bychom Vás informovat o našem projektu ŽALOBA NA CCF.
  V současné době zastupujeme několik lidí, kteří byli také podvedeni občanským sdružením Centrum Consultant Finance. Nabízíme Vám právní pomoc v této věci s tím, že odměnu, na které se předem domluvíme nám zaplatíte až v momentě, kdy tento spor vyhrajeme a tyto peníze Vám budou fakticky vyplaceny (a právě z nich nám zaplatíte dohodnutou odměnu). V případě neúspěchu v tomto sporu, což je ovšem velmi nepravděpodobné, po Vás NEBUDEME CHTÍT ŽÁDNOU ODMĚNU, tudíž Vás to nebude stát ani korunu.
  Rovněž si Vás dovolujeme upozornit, že v této věci je zapotřebí jednat poměrně rychle, protože konec lhůty k podání žaloby se neprodleně krátí, pokud v této lhůtě nebude podána Vašim jménem žaloba, na peníze nenávratně ztratíte nárok a pravděpodobně propadnou státu.
  V případě zájmu mě prosím kontaktujte mailem: takoma.solo@email.cz, či telefonicky: 606 637 111. Stačí když do mailu, či sms napíšete Vaše tel. číslo a já Vám zavolám zpět, přičemž Vám sdělím podrobnosti naší případné spolupráce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *