Nefunguje YouTube

Dobrý den,
prosím o rady při řešení problémů s PC. Měl jsem problémy se spouštěním PC. Dal jsem ho do servisu, opravili to, spustit se dá, pak tvrdili, že ho vyčistili, nainstalovali nový antivir , ale nastali určité problémy.
Jednak,…používal jsem vyhledávač Internet Explorer,…byl jsem zvyklý na jeho jednoduchost. Při navrácení jsem zjistil že jako základní vyhledávač mi nainstalovali Mozillu Firefox, u kterého funguje zobrazení mailu i Youtube správně, ale Mozilla mi moc nevyhovuje. Explorer mi nefungoval, pořád se mi objevovala jen reklama na Windows 8. Když jsem otevíral mail (centrum.cz) celá stránka byla rozsypaná. Nakonec se mi podařilo nainstalovat vyhledávač Explorer 8 (pořád se mi nabízel). Je Free?
Mail už pracuje správně, ale pořád mi nefunguje youtube. Při výběru videa se mi objeví černé pole a jinak nic. Žádná reakce, žádné ovládací prvky. Proč ne ?…před servisem mi normálně fungoval.
Dále…naskakuje mi nabidka instalace Adobe Flash Player. Nevím , jestli je Free (který?), abych se nedostal do problémů. K čemu je program potřebný?
Ješte jeden problém,….měl jsem v záložce “Oblíbené” uložené soubory, teď už se tam neobjevili. Vymazali se? Musím je znova vyhledat a ukládat?
Používám Windows XP Professional verze 2002. servis Pack 3
Počítač : HP – Intel R, Celeron R
děkuji za pomoc
S pozdravem Štefan M.

Komentář ke článku “Nefunguje YouTube”

  1. Doporučuji nainstalovar program Adobe Flash player, tím bude váš problém vyřešen a začne přehrávání videí na YouTube opět fungovat 🙂
    Internet Explorer je zdarma, můžete ho bez problému používat.

    Jediné co se asi už neobnoví, je seznam oblíbených položek – ty musíte uložit znovu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *