Počítač

Dobrý den jak jsem již dříve psal že počíčat se mi vypíná atd.. Dneska to mělo pokračování….Asi půl hodiny se mi načítal počítač (normální doba je:30s) a psalo mi to pořád eror pak nakonec se zapl ale bojím se ho opět vypnout 🙁 sem s toho na nervy…Kámoši někteří ani nemaj anti-virus já mám 2 (Norton,Malwarebytes) a jim počítač jde v klidu a mě se takhle dojebává to ho mám půl roku….POTŘEBUJU ZNOVA POMOC :(( já už nevím na koho se obrátit mám bříbuznýho kterej dělá zabezpečení městu ale je moc vytíženej a na nás velkej čas nemá 🙁

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

  1. ty dva antiviry bych dal určitě pryč, ty zbytečně to zatěžují, místo toho si dej jeden – např. podle mě bohatě stačí microsoft security essentials, který má velmi malou náročnost. Ale půl hodiny je i tak sakra moc!

  2. Já už nevím co dělat….
    Jsem skoro jediný ze všech mých kamarádů kteří používají Anti-vir a udržují ho v chodu. Podle mého názoru to je nějaký zákeřný trojan který mi stahuje do počítače další viry a hardwarem to není v opravně tvrdily že je to všechno v pořádku….

  3. Ještě jedna připomínka. Nevím čím to je ale když skenuji 2x deně PC tak (POKAŽDÉ!!) mě to najde min.4 sledovací soubory cookies!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *