Jak nejlevněji nakoupit na internetu

Jak koupit nejlevnější zboží na internetu a kde hledat levnější výrobky za nižší ceny.


Pokud hledáte na internetu opravdu ty nejlepší ceny, neměli byste minout vyhledávací služby typu Zboží.cz a Heuréka.cz. Tyto a další srovnávače cen umožňují jednoduše navzájem srovnat ceny eshopů na internetu a vybrat si ze všech obchodů ten nejvýhodnější.

Zboží.cz

Největší vyhledávač zboží na českém internetu. Dostanete se k němu na stránkách www.zbozi.cz nebo
na přepínači výsledků hledání na Seznamu pod záložkou Zboží. Při vyhledávání si můžete zvolit, jestli chcete vyhledávat nové zboží nebo v bazarech, kraj ze kterého má být obchod, dostupnost výrobku a hodnocení obchodu, a pak samozřejmě způsob řazení – podle nejlepší shody, od nejlevnějšího nebo od nejdražšího a cenové rozpětí.

Heuréka.cz

Na těchto stránkách můžete zboží vyhledat přes vyhledávací políčko, nebo si vybrat na titulní stránce přesně jen ten druh zboží, který vás zajímá. Můžete si vytvořit profil, díky kterému se můžete obrátit na ostatní uživatele v diskuzi a poradit se s nimi o obchodu či nejlepším výrobku, nebo hodnotit obchody a zboží.

Stránek zabývajících se vyhledáváním a srovnáváním zboží v internetových obchodech je však samozřejmě mnohem více.

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

  1. Hezky radíte jak hledat na internetu bazarové zboží. Jenže takhle už to nefungluje. Ještě cca před půl rokem ano. Ale teď se nabízí jen zboží, ale už nikde nemůžete překliknout na bazarové. Poraďte jak na to? Nebo to upravte zpětně, tak jak to bylo dříve.
    Děkuji za odpověď.

  2. Pokud se nepletu, tak už tam nefunguje to rozlišování a antikvariátové nabídky jsou mezi ostatním zbožím

  3. Dříve ale v bazarovém zboží byly i nabídky jednotlivých inzerentů a bylo to na jednom místě, pokud se jednalo o jeden a týž druh zboží. Teď musíte pracně hledat!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *