Jak vyhrávat v kurzových sázkách vám nikdo neřekne. Strategie ale existují

Jak vyhrávat v kurzových sázkách vám nikdo neřekne. Strategie ale existují

Kurzové sázení se stalo fenoménem posledních desetiletí. Vždyť kurzové sázky k nám vtrhly jako uragán a už v roce 1990, kdy všechno začalo, se registrovalo obrovské množství lidí. Ano, tehdy šlo ještě o klasickou podobu sázenek, jež vznikaly v kamenných pobočkách jednotlivých sázkových kanceláří, přesto se ovšem jednalo o poměrně úspěšný začátek této éry. Boom přišel v roce 2009, kdy k nám přišlo sázení online. Většina hráčů se ihned zaregistrovala k nejrůznějším společnostem, a to mnohdy i přes fakt, že měly většinou prostředí v cizím jazyce a platilo se v cizí měně. Lákadlo sázení online na konkrétní příležitosti bylo obrovské. I dnes je registrována spousta hráčů, kteří prahnou po úspěchu a vysokých výhrách. Ti nejlepší a i většina těch ostatních mají své strategie. Jaké? Na ty nejtriviálnější se podíváme v tomto článku.

Volba správné sázkové kanceláře

V první řadě je zapotřebí vybrat tu správnou společnost, která bude vaším partnerem. Najdeme jich dnes vcelku hodně, a to i přesto, že jejich počet po vydání loterijního zákona v roce 2017 poněkud poklesl. Podle jakých aspektů volit tu správnou společnost? Je jich hned několik. V první řadě se soustřeďte na výši kurzů. U většiny sázkových kanceláří jsou podobné, nicméně někde se mohou lišit i markantněji. Tím pádem stoupá pravděpodobnost, že byste mohli být při sázení úspěšní. Podívejte se i na výši vstupního bonusu. U některých sázkovek je opravdu solidní. Přijít si tak můžete na hodně dobré peníze jen tak, že vyberete společnost, jež je nabízí.

Tip: Chcete dostávat odměny za to, že brouzdáte po internetu?
Vyzkoušejte prohlížeč BRAVE s vestavěným blokováním reklamy.

Zdarma stahujte zde

 

Sledujte konkrétní odvětví

Pokud hodláte pravidelně sázet bez hlídání si konkrétního sportovního odvětví třeba u společnosti Maxitip, pak raději dělejte něco jiného. Možná je tato rada laciná, ale prakticky všichni sázející lidé daný sport, politiku nebo cokoli dalšího sledují dlouhodoběji. Jen tak totiž lze efektivně odhadnout, jestli bude konkrétní tým či jednotlivec úspěšný, nebo nikoliv. Sledovat se dá také kondice konkrétních týmů a lidí.

Čím méně příležitostí, tím lépe

Znáte teorii pravděpodobnosti? Pokud ano, pak jistě víte, že čím menší množství příležitostí budete na tiketu mít, tím bude pravděpodobnost výhry vyšší! Ostatně v případě jedné jediné příležitosti je to 50 na 50. S každou další příležitostí pravděpodobnost značně klesá, což je logické. Spoustu lidí ale naláká velké množství příležitostí kvůli tomu, že se zvyšuje kurz. Výhra je ale mnohem méně pravděpodobnější, což si především provozovatelé kurzových sázek jednoznačně uvědomují.

Využívejte bonifikací

V podstatě každá společnost provozující kurzové sázky nabízí nějaké bonifikace. Jde o věrnostní body, jež se připisují na účet sázejících v průběhu jejich sázení. Pokud jsou úspěšní, pak se mohou dočkat poměrně solidní záplavy těchto bodů, jež se pak později přidávají k sázkám a zvyšují kurzy. Proto si takovéto bonifikace pohlídejte a nezapomínejte jich využívat.

Analýzy úspěšných sázkařů stojí za to číst

Ne vždy stihnete jistou příležitost sledovat, a tak se podívejte také na analýzy zkušených sázkařů, kteří to zvládli. Možná budou mít stejný názor jako vy. Možná ale naopak budou preferovat někoho jiného a vy se rozhodnete jinak. Konečné rozhodnutí ale bude pochopitelně jen na vás.

Porovnejte si sázkové kanceláře se vším všudy

Sázkové kanceláře si lze porovnat online. Stačí vám k tomu navštívit portál Onlinesazkovekancelare.cz a získáte všechny potřebné informace. Zjistíte si zkrátka všechno včetně bonusů a jiných důležitých záležitostí.

Jaká sázkovka se vyplatí?

Na tuto otázku lze jednoznačně odpovědět jen velmi složitě. Po porovnání vychází velmi dobře třeba společnost Maxitip. Právě ona nabízí bonus 100 % do uvítací částky 1000 korun. Mimo jiné u ní lze realizovat live sázky a samozřejmě můžete využít maximálního množství příležitostí z mnoha odvětví.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *