Video z YouTube na mp3

Jak převést video z YouTube na mp3 audio soubor.

Určitě jste jeden či jedna z mnoha, kdo sleduje a poslouchá hudbu na hudebním webuYouTube.com. Také jistě máte svoje oblíbené skupiny, zpěváky nebo zpěvačky. A samozřejmě jejich hudba jde stáhnout kdekoliv. Ale co když se vám líbí nějaká písnička a nemůžete ji sehnat jako MP3? Pak vám ukážeme jednoduchý způsob, jak si z videa na YouTube udělat MP3, kterou pak můžete poslouchat aniž byste se museli dívat na videoklip.

Postup první

V tomto návodu vám popíšeme, jak z jakéhokoliv videa na YouTube extrahovat hudební soubor ve vysoké kvalitě.

 1. Abyste mohli začít, stáhněte a nainstalujte si AoA Audio Extractor. Je to volně šiřitelný freewarový program, který umí převádět hudbu z video souborů do MP3, WAV nebo AC3. Zdrama si ho můžete stáhnout na  http://www.aoamedia.com/audioextractor.htm – vyberte verzi Free.
 2. Jděte na YouTube a najděte video, ze kterého chcete uložit hudební stopu. Až ho najdete, zkopírujte (Ctrl+C) jeho adresu – včetně http://. Nyní jděte na stránku www.keepvid.com a vložte do řádku URL zkopírovanou adresu (Ctrl+V) a zvolte Download. Jako formát ukládaného souboru zvolte MP4, zvolte název souboru a kam se má uložit a uložte video do počítače.
 3. Jakmile je video staženo, otevřete open AoA Audio Extractor. Zvolte Add Files a najděte uložené video v mp4 formátu. Až se video načte, klikněte na Browse a vyberte, kam se má uložit hudební mp3. Nakonec zvolte Start a počkejte, až se hudba z videa převede a uloží do souboru.

Postup druhý (od Alexiss)

Existuje jednoduchý program, kde jen zadáte webovou adresu videa na YouTube a on už  za vás a výsledkem je písnička ve formátu MP3. Je to jednoduché. Postačí, když budetepostupovat podle tohoto návodu.

 1. Stáhněte si tento program, který je zdarma: http://www.dvdvideosoft.com/download/FreeYouTubeToMP3Converter.exe
 2. Po stažení programu ho nainstalujte.
 3. Po otevření programu nejdříve pomocí tlačítka „Browse“ nastavíme místo, kam se nám hotové MP3 budou ukládat.
 4. Poté nastavíme kvalitu MP3, což najdeme po rozkliknutí „Presets“ . Já osobně doporučujiMP3 – Hihg Quality Audio (vysoká kvalita). Čím vyšší kvalitu zvolíte, tím to bude lépe znít. Sice výsledný soubor bude mít o něco větší velikost, ale není to nic zásadního, a ta kvalita zvuku stojí za to.
 5. Najeďte si na http://www.YouTube.com/ , najděte si své oblíbené videko, které si chcetepřevést na MP3 a v „boxíku“ URL zkopírujte adresu.
 6. V programu na vytvoření MP3 klikněte na tlačítko „Paste“, tím se zkopírovaná URL adresa vloží do aplikace. Takhle můžete postupně přidávat více videí najednou. Aplikace si sama detekuje název a interpreta podle popisku z YouTube, takže soubory nemusíte pojmenovávat.
 7. Klikněte na tlačítko „Download“.
 8. Teď už jen musíte čekat, až se Vám video stáhne a převede do MP3 formátu. Mezitím neklikejte na nic. Až bude hotovo 100% , můžete kliknout na tlačítko „Output folder“, kdevás to přímo navede do adresáře, kam se MP3 uložila a můžete si ji ihned poslechnout.

A teď už nezbývá nic jiného, než popřát příjemný poslech.

3 komentářů k Video z YouTube na mp3

 1. mama a tata mě odpustili kdyz sem vtom nehorším časem
  už to není tak jak džívě to bylo
  trapi mě to diš vydím mamu jak namě kašle a sere namě
  co děcka a vnočata …. nic..:( proč ja sem se narodila diš nejsem štasna … jako dříve …
  muj přitel je aspon ten kterej se name nevisere a dis mě něco trapí tak my pomuže a hodně mě miluje protože to cejtim srdíčku
  jak má omě zajem… ja ho taky miluju a sem ráda že ho mam ale snat bude spolu na furt… má dobry srdíčko a dál mi lasku …..,:(

 2. http://www.youtube-mp3.org/ Pro mne nejlepší stahování jak videa na stojáka (vtipy) tak písničky sice to nesmí přesáhnout 25 minutu ale je to bezva 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *