5 kupóny, kódy a slevy

Slevové kupóny a kódy Seminka-Chilli.cz

Dárková sada chilli koření se slevou 50 % - Seminka-Chilli.cz

Dárká sada chilli koření je nyní s 50% slevou. Nejlevnější a nejpálivější chilli koření v České republice!  Cena sady koření před slevou je 911 Kč - po slevě 449 Kč.

Akční slevy na balíčky produktů - Seminka-Chilli.cz

V eshopu právě probíhá velká akce na balíčky s kombinací produktů z chilli papriček - můžete tak získat pálivé výrobky za opravdu velice výhodných podmínek. Aktuální nabídka se k

Akční výprodej produktů z papriček - Seminka-Chilli.cz

V eshopu právě probíhá velký výprodej produktů z chilli papriček, kde můžete získat pálivé výrobky za opravdu velice výhodných podmínek. Aktuální nabídka se každý den mění, dop

Doprava na objednávku zdarma - Seminka-Chilli.cz

Při nákupu přes tento odkaz automaticky získávate nárok na získání dopravy zdarma. Ušetříte tak u každé objednávky nad 800 Kč.

Dárek k objednávce zdarma - Seminka-Chilli.cz

Při nákupu přes tento odkaz automaticky získávate nárok na získání dárku k vaší objednávce zdarma. Stačí kliknout a akce se automaticky využije.

Nabídka potravin v tomto eshopu tvoří více než sto položek a postupně narůstá. Vše jsou naprosto unikátní výrobky vlastní produkce (pouze s výjimkou čokolád, sušeného maso a bonbonů). Najdete zde tedy vše od semínek až po hotové nakládané papričky a omáčky ve skleničkách.

Seminka-Chill.cz slevové kupóny a kódy

Obaly jsou tvořeny tak, aby při transportu nedocházelo k poškození, objednat si můžete po celé České republice i na Slovensku. Na jaře si zde můžete objednat osivo a hnojiva, od dubna do června pak sazenice paprik, po zbytek roku pak velice chutné chilli a bbq omáčky, chilli koření, sušené papričky, chutney, hořčice, superpálivé pasty, arašídy, utopence nebo nakládané papričky, a to i ve formě dárkových košů a krabiček.