Autonaklik [recenze a zkušenosti]

Autonaklik [recenze a zkušenosti]

Koupě auta je v dnešní době poměrně složitou záležitostí, kterou je potřeba důkladně promyslet. Oříškem pak bývá najít vhodného prodejce a ten pravý vůz pro vás. Právě proto, že v dnešní době se to autosalony okolo nás doslova hemží, výběr je o to složitější. Pokud se tedy najde zprostředkovatel, který vám dle vašich parametrů nabídne vhodný vůz a zároveň vše zařídí za vás, zní to doslova jako pohádka! Existuje na trhu někdo takový, kdo by vám s výběrem a koupí skladového vozu pomohl? My máme zkušenosti s Autonaklik.cz, které je největším agregátorem skladových vozů v České republice. Podívejte se na naši recenzi, kde se dozvíte, jak Autonaklik.cz funguje.

Autonaklik recenze

Tip: Chcete dostávat za každý nákup až 25 % zpět?
Vyzkoušejte Plnou Peněženku a vydělávejte nakupováním.

Bezplatná registrace ZDE

Co je to Autonaklik.cz?

Autonaklik.cz je platforma, na které naleznete širokou nabídku vozů téměř všech značek. Zmíníme ty nejznámější: Škoda, Volkswagen, Audi, Seat, BMW, Alfa Romeo, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Land Rover, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Opel, Seat, Subaru, Tesla, Toyota, Volvo a mnoho dalších.

Nejedná se však pouze o platformu, Autonaklik je největším agregátorem skladových vozů v České republice a zajistí vám nejrychlejší cestu k novému vozu. Vy si tedy vyberete z široké nabídky auto a odešlete na něj poptávku. To vše online z pohodlí domova a bez zdlouhavé objíždění autosalonů či autocenter.

Jak Autonaklik.cz funguje?

Na stránkách Autonaklik.cz si zobrazíte nabídku vozů a můžete si prohlížet z výběru vozů po pravé straně nebo zvolit filtr vozů. Ve filtru si vyberete požadovanou značku a model vozu, cenové rozpětí, druh paliva, druh převodovky, stav vozu, karoserii, barvu vozu, pohon kol, výkon, rok výroby i lokalitu, kde se vůz nachází. Můžete si také zvolit požadovanou výbavu (asistenční a bezpečnostní systémy). Zkrátka si vyfiltrujete vůz přesně podle vašich představ. V nabídce jsou nové a předváděcí skladové vozy, které jsou ihned k dispozici.

Autonaklik.cz
Úvodní strana Autonaklik.cz Zdroj: Autonaklik.cz
V dalším kroku si zvolíte typ financování. Platit můžete hotově (máte-li dostatečnou hotovost) nebo lze využít úvěr či operativní leasing. Pracovníci Autonaklik se spojí s dealery a vše za vás vyřídí.
Autonaklik recenze
Výběr vozu a financování Zdroj: Autonaklik.cz
Poté, co dojde k doladění všech detailů se s kupcem spojí dealer a dojde k podpisu smlouvy a platbě. Vůz následně vyzvednete u dealera. Vůz je také možné za příplatek dovézt napříč republikou.

Srovnání vozů

Na platformě naleznete také zajímavou funkci srovnání vozů, která vám umožní porovnat vybrané vozy mezi sebou a vybrat ten nejvhodnější. Jak srovnání používat? Stačí kliknout na symbol srovnání v pravém dolním rohu na fotce vozu. Tím se vámi vybrané vozy vloží do srovnání, ve kterém následně uvidíte jejich parametry přehledně vedle sebe.

Srovnání vozu Autonaklik
Srovnání vozů. Zdroj: Autonaklik.cz

Oblíbené vozy

Kromě srovnání vozů najdete na Autonaklik.cz ještě jednu zajímavou funkci, a to je záložka oblíbené vozy. Do ní můžete přidávat své favority a to jednoduše kliknutím na srdíčko, hned vedle symbolu srovnání – přímo na fotce daného vozu.

Na co si dát pozor?

Autonaklik.cz je ověřený mnoha uživateli jako bezpečný portál, ale i přesto si při výběru vozu a zejména před koupí zjistěte dostatek informací. Než cokoliv podepíšete, prověřte si vše potřebné a určitě si samozřejmě přečtěte smlouvu, kterou máte podepisovat. Nejvhodnější je, když si smlouvu necháte zaslat předem, abyste si ji mohli v klidu pročíst z pohodlí domova.

Výhody a nevýhody

Výhody

 • Rychlá cesta k novému vozu
 • Široká nabídka vozů
 • Možnost dovozu vozu až k vám domů
 • Vše vyřídí za vás
 • Přehledné srovnání vozů

Nevýhody

 • Vůz vybíráte online a vidíte jej až při předání
 • Některé modely vozů nám v nabídce chyběly

Zkušenosti a hodnocení zákazníků

O spolehlivosti Autonaklik.cz vypovídají recenze zákazníků. Prozkoumali jsme za vás, jak jsou ostatní s touto službou spokojení. Podívejte se na některé recenze:

Recenze Autonaklik.cz
Recenze uživatelů. Zdroj: Autonaklik.cz

Alternativy

Pokusili jsme se najít podobné alternativy k Autonaklik.cz. Podívejte se, jaké to jsou:

 • Sauto.cz
 • Cars.cz
 • Mobile.de

Sauto.cz

Sauto.cz je vyhledávač aut, který funguje na podobném principu, jako Autonaklik.cz. Můžete si zde vyfiltrovat vhodné auto podle svých představ. Na rozdíl od Autonaklik se Sauto však zabývá pouze inzercí bez přidaných služeb. Jednoduše si zde vyberete vůz a zkontaktujete sami prodejce. Kromě toho zde naleznete auto-moto články, crash testy, katalogy modelů a seznam prodejců.

Cars.cz

Cars.cz je inzerce aut, kde najdete ojeté vozy z autobazarů, ale také nové a skladové vozy od českých a moravských autosalonů. Výhodou je, že nabídky jsou doplněné velkým množstvím fotografií vozů. V inzerci jsou nové i ojeté automobily všech druhů: osobní a užitkové vozy, terénní auta i nákladní. Nechybí zde ani čtyřkolky či moto inzerce. Na rozdíl od Autonaklik zde nejsou stejně jako u předchozí alternativy součástí služby, kdy vám vše zařídí a auto přivezou za poplatek.

Mobile.de

Mobile.de je vyhledávač vozů a největší německý trh s vozidly. Najdete zde přes milion nových a použitých vozidel z celé Evropy. V nabídce jsou nová i ojetá auta, malé vozy, veterány, limuzíny a mnohé další vozy. Díky bohatému výběru si zde skutečně najdete vozidlo podle svých představ. Výhodou je, že zde můžete nová a ojetá vozidla jednoduše porovnávat. Před rozhodnutím můžete kontaktovat prodejce, a to bezplatně a bez stresu. Nevýhodou je, že většina vozů je v Německu a musíte si poté zajistit dopravu vozidla a vše zařídit sami.

Naše hodnocení Autonaklik.cz

Plusy

 • S koupí společnost pomůže a vše zařídí  
 • Přehledné srovnání vozů
 • Široká nabídka vozů
 • Možnosti financování

Mínusy

 • Vůz vidíte až při předání 
 • Některé vozy v nabídce chybí

Hodnocení Radírny

Autonaklik.cz je vyhledávač skladových a předváděcích vozů, který nabízí několik výhod oproti jiným vyhledávačům. Poskytuje totiž pomoc s veškerými dalšími činnostmi souvisejícími s koupí vozu. Mnoho zákazníků na této službě oceňuje možnost dovozu auta až domů za poplatek. Tím vám také odpadne mnoho starostí. Důležité je si přes všechny výhody koupi důkladně promyslet a hlavně prověřit. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *