DivX player

Přehrávání divx videí online, konverze na avi, download playeru.

DivX je kodek vycházející z MPEG-4, který slouží ke kompresi videa a dá se přehrávat jak na počítači, tak na většině televizních DVD přehrávačů. Je obdobou Xvid, Windows Media Video, Real videa nebo QuickTime.

DivX Player

Filmy v tomto formátu se dají přehrávat pomocí jakéhokoliv softwarového přehrávače, od BSPlayeru po Windows Media Player, stačí mít nainstalován odpovídající kodek, který je součástí všech All-In-One-Codec-Packů. Na řadě webů ale také najdete online videa ve formátu pro DivX, která se bez instalace orginálního přehrávače neobejdou. DivX pro Windows je ke stažení zdarma na adrese www.divx.com/en/downloads/postdownload/divx/win. Součástí instalace je kodek, samostatný přehrávač i webový přehrávač, pomocí kterého můžete sledovat filmy a videa online.

DivX na DVD

Pokud chcete video ve formátu divx vypálit na DVD, použijte univerzální ConvertXtoDVD, který si poradí s videem v jakémkoliv formátu a převede je na DVD.

Divx to AVI

K převodu na avi formát můžete použít Open Video Converter, který si poradí s videy mpeg, asf, vcd, ogm, dat, svcd a wmv.

Rate this post

3 komentářů k DivX player

  1. Existuje možnost jak klip ve formátu avi, nahraný omylem fotoaparátem natočeným na výšku, pootočit o 90 stupňů, tak, aby se na něho nemuselo dívat v leže na boku. Uvítám i negativní odpověď. Předem děkuji.
    V.K.

  2. ano, určitě to jde, stačí použít na to program k úpravě videa… zadarmo se dá stáhnout například Movie Maker (http://download.live.com/moviemaker), ve kterém je na to přímo tlačítko

  3. videa diviksové prehrát

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *