2 kupóny, kódy a slevy

Slevové kupóny a kódy Pneuboss

Vrácení vybraných pneumatik při nespokojenosti zdarma - Pneuboss

Na pneumatiky Giti nyní můžete využít akci - vrácení v případě nespokojenosti bez sankcí a zdarma. Stačí v eshopu koupit gumy označené tímto logem. 

Sleva 40 % na zimní pneumatiky - Pneuboss

Získejte v aktuálním výprodeji zimní pneumatiky o 40 % levněji. Stačí jít do eshopu Pneuboss přes tento odkaz - sleva se načte automaticky.

E-shop Pneuboss.cz je zaměřen na prodej pneumatik, jak vyplývá z jeho názvu. Proč se vyplatí v něm nakupovat?

O e-shopu Pneuboss.cz

Za e-shopem stojí společnost TASY s.r.o. Ta má na českém trhu více než pětadvacetiletou tradici. Díky tomu si vydobyla post renomovaného prodejce.

slevové kupóny a kódy pneuboss

Zároveň se zaobírá servisem, opravami a protektorováním. Značka navíc zachovává společenskou odpovědnost, neboť další částí její činnosti je taktéž sběr, třídění a ekologické zpracování pneumatik použitých.

Komplexní spektrum služeb doplňuje mobilní pneuservis, který patří k posledním novinkám značky. Jeho činnost byla zahájena v roce 2003.

V současné chvíli společnost provozuje provozovnu v Brně-Vinohradech a pneucentrum v Brně-Slatina. Další provozovna byla posléze otevřena v Praze. Slouží pro ekologické zpracování opotřebených pneumatik.

Samostatný internetový obchod je v provozu od roku 2014.

Více také na Youtube kanálu:

O sortimentu Pneuboss.cz

Společnost se ve svém internetovém obchodě zaměřuje na dva typy zboží. Pneumatiky jsou doplněny disky.

Sortiment je rozdělen na kategorii osobních automobilů, SUV, vozidel s pohonem 4×4, dodávek a nákladních automobilů. Disky jsou pak vyčleněny ve zvláštní sekci.

Produkty se dají dále podrobněji filtrovat na základě ceny, značky, doporučení e-shopu nebo dle toho, zda prošly testováním. Parametry zboží lze nastavit ještě detailněji, a to opět podle značky, sezóny, šířky, profilu a průměru.

Pod záložkou Více parametrů se pak skrývají i volby vyšší nosnost – extra load, ochrana ráfku, technologie run-flat, jízda možná i s defektem, hmotnostní index, rychlostní index.

Ačkoli akční zboží je ve výpisu označeno, e-shop nenabízí speciální kategorii vyčleněnou právě výrobkům ve slevě. Případně si tak musíte zlevněné produkty procházet ručně.

Výhody nakupování na Pneuboss.cz

E-shop má k dispozici široké spektrum různých světových značek. U řady z nich navíc vystupuje coby certifikovaný prodejce.

Takovýto e-shop splňuje kvalitativní standardy, které mu jeho dodavatel ukládá. Prověřen je zejména původ zboží, adekvátní zacházení s ním (skladování) a relevantnost obchodníkem poskytovaných informací.

Rovněž má k dispozici poměrně podrobně rozpracované poradenství. Speciální část je pak vyčleněna vysvětlení rozměrů na jednotlivých pneumatikách. K dispozici na webu jsou odborné články, sekce s videi a sekce s testy produktů v reálných podmínkách. Ty ale značka nerealizuje sama, pouze je přebírá z jiných zdrojů.

Další poskytované služby

Nákup na splátky

Pneuboss.cz nabízí kromě klasické platby také nákup na splátky, a to ve spolupráci se společností Hello Bank! Splátky si navrhujete sami tak, aby vám jejich výše vyhovovala. Vše realizujete v online formuláři poté, co standardním způsobem vytvoříte objednávku. Společnost Hello Bank! následně vaši žádost o úvěr vyhodnotí a pošle vám své stanovisko. Své osobní údaje tak v této fázi již neposkytujete e-shopu Pneuboss.cz, ale třetí straně – společnosti BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE.

Výhodné pojištění

Rovněž značka Pneuboss.cz zajišťuje i další přidružené služby. Prostřednictvím firmy Europ Assistance tak zajišťuje PNEUCARE, což je asistenční služba a pojištění pneumatik v jednom. Díky partnerství s Českou pojišťovnou můžete získat 30% slevu na cestovní pojištění a zároveň také 20% slevu na pojištění motorových vozidel.

Licence a certifikáty

E-shop je držitelem oficiální licence značky Continental Barum s.r.o. opravňující k prodeji pneumatik koncernu Continental AG.

Vysokou úroveň poskytovaných služeb potvrzují i sami zákazníci, neboť obchodníkovi byl udělen oficiální certifikát populárního srovnávacího portálu Heuréka, kde rozhodují svými hodnoceními přímo spotřebitelé.

Jak se registrovat

Registrovat se není možné. Podrobněji lze přehled o svých objednávkách udržet pouze prostřednictvím sledování. Stačí vložit do kolonky číslo objednávky. Tu lze sledovat od okamžiku jejího vytvoření až do vyřízení.

Slevy a slevové kupóny

Kromě slev na konkrétní produkty lze také využít slevové kupóny, které najdete na slevových portálech. Velmi jednoduše si je dokážete uplatnit, když kód vložíte do příslušného políčka v nákupním košíku. Poté můžete standardním způsobem v objednávce pokračovat.

Doprava a platba

E-shop nabízí několik možností dopravy:

  •  přepravní službou DPD
  •  InTime
  •  GLS
  •  PPL
  •  Česká Pošta
  •  osobní odběr

Cena za přepravu se pohybuje od 129,00 Kč včetně DPH za 1 ks pneumatik. Individuální podmínky lze domluvit při odběru minimálně 40 kusů. Dodací lhůty jsou obvykle mezi 2 až 6 dny. Zboží je zákazník povinen si při převzetí důkladně zkontrolovat. O případných vadách by měl prodávajícího informovat bezodkladně.

Platbu lze realizovat následovně:

  •  bankovní kartou
  •  bankovním převodem
  •  na dobírku
  •  v hotovosti

Osobní odběr zboží

Osobně je možné zboží odebrat v sídle společnosti TASY s.r.o. v Mokré u Brna. Za tuto službu zaplatíte 80 Kč za 1 ks pneumatik coby manipulační poplatek. Vyzvednout lze zásilku v době od pondělí do pátku vždy mezi 8:00 a 16:00 hodin. Na každou objednávku je standardní 7denní rezervace. Jestliže si zboží v této lhůtě nevyzvednete, rezervace propadá. Na vaši žádost může obchodník rezervaci prodloužit.

Doručení na Slovensko

E-shop má i vlastní slovenskou mutaci a slovenští zákazníci mohou využít doručení kamkoliv na zadanou adresu také v SR. Doručení zajišťují služby IN TIME, DPD a GEIS.

Recenze zákazníků

Jak vyplývá z dostupných hodnocení, silnou stránkou e-shopu je především rychlost doručení. V případě, že vybraná položka je na externím skladě, se nicméně dodací lhůty mohou prodlužovat. Podstatnou měrou stejně tak závisí bezproblémové doručení taktéž na dopravci a tuto skutečnost nemůže vždy přímo internetový obchod ovlivnit.

Další výhodou je velký výběr zboží. Nakupující se také shodují, že kvalita jednotlivých výrobků po doručení skutečně odpovídala deklarovanému popisu. Cenově zboží vychází výhodně ve srovnání s konkurencí, a to i navzdory dražší dopravě. Podobně se kalkuluje i se započítáním manipulačního poplatku za osobní odběr, který by neměl celkovou cenu za zboží neúměrně prodražit.

Jak řešit reklamace

Reklamované zboží je nutné obchodníkovi odeslat prostřednictvím spediční služby. K zásilce přiložte vyplněný reklamační protokol. Reklamované zboží se zasílá na adresu kamenné pobočky. V případě, že reklamace bude vyhodnocena jako neoprávněná, hradí náklady na vrácení zboží kupujícímu kupující.

Na zboží je poskytována standardní zákonná záruční lhůta v délce 2 let. Stejně tak lze zboží do 14 dnů vrátit bez uvedení důvodu, podobně jako v jakémkoli jiném e-shopu. Obchodník má pak na vyřízení reklamace 30 dnů, což je doba, kterou mu stanovuje zákon.

V obchodních podmínkách je také uvedeno, že platba může být vrácena až po navrácení zboží, pozor.

Kontaktní údaje

Dostupnými způsoby, jak lze e-shop kontaktovat, je jednak telefonická linka na čísle 544 425 324, dále také e-mailová adresa info@pneuboss.cz. Tyto komunikační kanály jsou přístupné od pondělí do pátku mezi 8. a 16. hodinou.

Dotazy, připomínky či jiné podrobnosti k nákupu můžete směřovat i na sociální sítě. Internetový obchod má vlastní stránku na Facebooku i kanál na Youtube.

Adresa kamenné provozovny:

TASY s.r.o.:

Mokrá 358

Mokrá – Horákov

664 04

 

Pracovní doba kamenné pobočky je opět od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin.