Jak ochránit data v mobilu

Získat v digitální éře informace je nadmíru snadné. Velmi prostá je ale také jejich ztráta. Záchrana pak bývá komplikovaná a s nejistým výsledkem. Vaší peněžence se také touto procedurou zpravidla uleví o nějakou tu korunu. A některá data mají navíc finanční hodnotu minimální, ale o to větší je jejich význam citový. Nepříjemným překvapením v podobě jejich zmizení v digitálním nebi je konec s aplikaci MobiSaver Free od Ease US.

mobisaver

„Vytáhne” vám ztracené údaje ze zařízení se systémem Android. A zvládnete to i sami doma. Aplikace se ovládá zcela intuitivně, takže svět jedniček a nul nemusí být zrovna váš denní chléb. Její rozhraní s přehlednou grafikou a vysvětlivkami vás celým procesem bezpečně provede. A samotný provoz je opravdu bleskurychlý. Umožní vám navíc obnovit selektivně jen některé smazané položky. Před vlastní obnovou zobrazí náhled, takže si můžete vybrat jen to, co je pro vás skutečně důležité. Umí vám vrátit důležité dokumenty, vzpomínky v podobě fotografií, sms zprávy nebo třeba nechtěně smazaný kontakt na příjemnou společnost ze včerejšího večera. Ale neporadí si pouze s daty, která vzala za své vaší vlastní nešikovností. Zvládne i to, co bylo smazáno například vlivem útoku viru, chybou systému atd. S vašimi údaji nijak nemanipuluje, nepoškodí je a není třeba se obávat ani o svoje soukromí v případě, že v telefonu přechováváte citlivé údaje.

Podporuje širokou škálu zařízení, mezi jinými telefony od Samsung, HTC, LG atd, ale také zvládne ztracená data briskně dodat do rukou jejich majitelů z SD karty nebo tabletu. Plně kompatibilní je s různými verzemi OS Android.

Základní verze je pro uživatele k dispozici zdarma. A nutno říci, že i v této podobě vám prokáže dobrou službu. Stáhnout si ji můžete na webové stránce http://www.easeus.com/android-data-recovery-software/free-android-data-recovery.html. Nabízí rovněž zpoplatněnou variantu.

1 komentář k Jak ochránit data v mobilu

  1. Dobrý den.Po továrním nastavení Samsung Galaxy s6 kopie ,nejde se přihlásit do sítĕ.Můžete poradit jak obnovit data ,nebo co nainstalovat ,aby bylo možné přihlásit Sim kartu?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *