Recenze: Samsung Galaxy A5

Originální smartphone Samsung Galaxy A5 patří k jedněm z nejprodávanějších chytrých telefonů vůbec. Překvapením pro vás bude jistě fotoaparát s nejvyšší kvalitou, kvalitní zvuky a další špičkové funkce.

Oceníte jistě i celokovový rám s broušenými hranami a kovovou zadní část, díky čemuž je telefon mnohem odolnější, než některé telefony s plastovým tělem. Materiál konstrukce telefonu ocení nejen praktici, kteří s telefonem občas někde ťuknou, ale jistě i milovníci designu a moderních přístrojů.

Velkou roli při výběru telefonu hraje často rozměr telefonu. Model Samsung Galaxy A5 je nezvykle tenký a nejen tím si najde své příznivce. Tloušťka 6,7 mm je jednou z nejlepších hodnot v nabídce Samsung!

Surfujte po internetu, hrajte hry, pracujte s různými aplikacemi. Telefon má výkonný procesor i dostatek paměti a tak se neseká a aplikace zbytečně neshazuje. Naopak, práce s ním je rychlá a telefon rychle reaguje.

Pochválit musíme vysokou výdrž baterie. I při surfování po internetu by vám měl telefon bez problému vydržet bez nabití minimálně 2 dny.

Tento model nabízí i větší a kvalitnější displej než u cenově podobných telefonů. 5 palcový displej SuperAMOLED s HD rozlišením disponuje se sytými barvami a pokud na vás budou až moc syté, stačí snížit jas displeje k obrazu svému.

Velkým pozitivem Samsungu Galaxy A5 je velice kvalitní fotoaparát! U skvělého fotoaparátu s rozlišením 13 Mpix nechybí množství volitelných režimů. Vzhledem ke kvalitě výsledných fotografií se jedná o jeden z nejlepších fotomobilů, především pokud budete fotografovat za co nejpříznivějších světelných podmínek, výsledek bude stát. Oceníte i rychlé pořízení snímku a ostření. I přední fotoaparát stojí za to. Má rozlišení 5 Mpix, tudíž díky němu vytvoříte skvělé selfie fotky.

S telefonem je kompatibilní pouze karta MicroSIM. Jestliže máte obyčejnou SIM kartu, nebude se vám do telefonu vejít. Navštivte pobočku svého mobilního operátora, kde vám kartu většinou bez poplatku oříznou na požadovaný formát.

samsung galaxy a5

Stejně jako u dalších telefonů Samsung je nutno pochválit jednoduchost ovládání, funkcí a nastavení telefonu. Bez problému si jej mohou pořídit i začátečníci nebo starší lidé, kteří dotykový telefon zkouší poprvé.

Jednou z nevýhod telefonu se mohou někomu zdát předinstalované aplikace, které však mají v telefonu právem své místo.

Špičkový mobilní telefon Samsung Galaxy A5 můžete pořídit na webu www.kasa.czbílém, klasickém černém i v elegantním zlatém barevném provedení. Na kasa.cz můžete dokoupit k telefonu i různé příslušenství, jako jsou kryty nebo ochranná pouzdra.

Koupí Samsungu Galaxy A5 docílíte skvělého výkonu a kvality za odpovídající cenu, což je ideální volba.

Základní parametry

Displej: 5 ̋  SuperAMOLED

Rozměr: 139,3 x 69,7 x 6,7 mm

Hmotnost: 123 g

Zadní kamera: 13 Mpix

Přední kamera: 5 Mpix

Procesor: čtyřjádrový 1,2 GHz

Paměť: 2 GB RAM, interní kapacita 16 GB + podpora microSD

WLAN: WiFi 802.11

Baterie: 2300 mAh

Operační systém: Android 4.4.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *