MP3 zdarma ke stažení

Kde najít a stáhnout mp3 skladby zdarma ke stažení.

Stránky nabízející množství nahrávek je na internetu velké množství a záleží skutečně jen na tom, jakou skladbu od kterého interperta hledáte. Řadu těchto stránek naleznete jednoduše zadáním fráze “MP3 zdarma ke stažení” do vyhledávače. Na Googlu můžete použít vyhledávání, ve kterém vyfiltrujete pouze mp3 soubory. Stačí k hledané frázi (názvu písničky, alba) přidat frázi filetype:mp3.

Celkově můžeme stránky s mp3 skladbami rozdělit na dvě kategorie:

  • katalogy
  • vyhledávače

Výhodou vyhledávačů oproti katalogům je určitě to, že nemusíte čekat, až se poslední hity stanou součástí databáze, protože se prochází stránky po různých webech s nahrávkami a nejsou takto omezeny pouze na vkládané písničky.

Na druhou stranu, v katalogu bývá v mnoha případech začleněna a pojmenována hledaná skladba mnohem pečlivěji než na různých náhodných webech, je vždy minimálně interpret a název skladby uveden, takže skladba se hledá a přehrává mnohem snadněji než přes vyhledávač.Mimoto je možné pohybovat se jednoduše v kategoriích žánru nebo zpěváka a přehrávat příbuzné skladby.

Webem, kde jsou skladby členěny podle kategorií katalogicky je například

www.freemusic.cz

Řada nejnovějších songů volně dostupných pomocí vyhledávače se pak najde taky třeba na webech jako je tento:

mp3-ke-stazeni.cz

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

  1. prosim poradte mi jak si mam dat stazenou hudbu do mp3

  2. Měl jsem kdysi hromady cédéček a harddisků plných po nocích stahovaných empétrojek, dneska je všechno na youtube, tak jsem na to už pár let ani nesáhl 😀

  3. Alex nevíte jak se remixují písničky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *