Izolivin [recenze, diskuze, zkušenosti]

Izolivin [recenze, diskuze, zkušenosti]

Potíže se sluchem jsou velmi psychicky náročné. Sama vím, jak těžké je v životě špatně slyšet, nerozumět a neustále dokola prosit o zopakování slov či celých vět. Tento problém mě provází několik let, ale naštěstí se mi před měsícem podařilo najít přípravek, který mi mou nedoslýchavost pomohl vyřešit. Konkrétně se jedná o přípravek Izolivin, který navrací sluch a zvyšuje odolnost sluchových buněk. Byl mi doporučen známou, jejíž manžel jej také používal a pomohl mu. K Izolivinu jsem byla skeptická, a proto jsem se rozhodla si o něm nejprve zjistit co nejvíce informací a také dohledat zkušenosti ostatních. Nerada kupuji zajíce v pytli. A tak bych vám v této recenzi ráda předala vše, co o tomto přípravku vím. Co je to Izolivin, jak funguje a mohu jej skutečně doporučit?

Izolivin zkušenosti

Tip: Chcete dostávat za každý nákup až 25 % zpět?
Vyzkoušejte Plnou Peněženku a vydělávejte nakupováním.

Bezplatná registrace ZDE

Co je to Izolivin?

Izolivin je speciální metoda, která pomůže téměř komukoliv získat zpět funkční sluch. A to, ať jste mladý a trápí vás “pouhá” nedoslýchavost, nebo jste staršího věku a máte již vážnější potíže se sluchem. Zajímavé je, že tento přípravek pomáhá již během 28 dní používání, čemuž jsem nevěřila, ale ukázalo se to jako pravdivé.

Dokonce, i pokud vám lékař řekl, že budete doživotně hluší, měl by vám tento přípravek pomoci sluch navrátit alespoň na přijatelnou míru. Já sama jsem trpěla pouze nedoslýchavostí, špatně jsem rozuměla a neustále prosila o zopakování vět či slov. Bylo to pro mě velmi nepříjemné, protože jsem mladá a připadala jsem si trapně. Naslouchátko jsem nosit nechtěla, protože jsem se obávala, že bych si na něj zvykla a sluch by mi ještě zhoršilo. Navíc jsem se za něj styděla a měla jsem strach ze zánětu v uchu.

Na co si dát pozor?

Izolivin je sice 100% bezpečný přípravek, ale ne každému může vyhovovat jeho složení, ačkoliv je přírodní. Nemusíte se však obávat, právě přírodní složení Izolivinu je jednou z hlavních výhod tohoto přípravku. Navíc je nutné jej skutečně užívat každý den a dobrat, aby měl ten správný účinek.

Jak přípravek funguje?

Přípravek Izolivin obsahuje speciální kombinaci látek, které regenerují sluchové buňky a zlepšují kvalitu sluchu. Tyto látky jsou 100% přírodní a bezpečné. Nejen, že byly testovány v laboratořích a výzkumných ústavech po celém světě, ale jejich účinnost byla potvrzena tisíci dobrovolníky z celého světa. Již po týdnu používání této formule dochází ke zlepšení sluchu a zmírnění šumění v uších.

Izolivin recenze
Jak funguje Izolivin? Zdroj: Izolivin

Jak přesně Izolivin tedy funguje?

Zvuky, které do ucha pronikají, mají určitou intenzitu. Tato intenzita působící na sluchové buňky se nazývá decibely. V určité míře decibely nejsou škodlivé, ale překonají-li nějakou hranici, poškozují sluchové buňky, které však nemají schopnost autoregenerace. Z toho důvodu náš sluch postupně slábne. Pro srovnání, běžná konverzace má 50 decibelů, hluk z ulice má až 120 decibelů. Právě na těchto poznatcích je vytvořena receptura Izolivinu, která má radikální účinek: uvolňuje zvukovod, posiluje sluchové buňky a chrání je před dalším poškozením.

Jak Izolivin nanášet?

Izolivin je ve formě olejíčku, díky čemuž je jeho aplikace velmi snadná a lze ji provádět v pohodlí domova. Stačí každý den nakapat několik kapek do každého ucha a za pár dní můžete očekávat první výsledky. Olejíček nejen, že zvukovod vyčistí, ale také regeneruje sluchové buňky a podpoří je v obnově.

Izolivin recenze
Izolivin před a po. Zdroj: Izolivin

Komu Izolivin pomůže?

Přípravek Izolivin je určen každému, koho trápí potíže se sluchem. Ať již máte krátkodobé či dlouhodobé problémy, Izolivin by vám měl pomoci. Je vhodný i v případě, že vám nevyhovuje naslouchátko nebo pokud vám lékaři stanovili diagnózu doživotní hluchoty.

Pro koho je Izolivin vhodný?

 • Špatně slyšíte a nerozumíte, co ostatní říkají
 • Trápí vás šum nebo pískání v uších
 • Nevyhovuje vám naslouchátko
 • Trápí vás infekce v uších

K čemu slouží?

Izolivin zregeneruje sluchové buňky a zlepšuje kvalitu sluchu. Při pravidelné aplikaci do ucha jsou výsledky znatelné již během pár dní. Osvobodí uši od šumění a pískání, zlepší kvalitu sluchu a zbaví vás pocitu studu a nepohodlí. Já sama jsem se díky němu uchránila před naslouchátkem.

V čem mi Izolivin pomohl?

 • Osvobodil mě od šumu a pískání
 • Ochránil mé uši před infekcemi
 • Lépe jsem slyšela i v hluku
 • Již jsem se nemusela stydět za hluchotu
 • Ušetřila jsem tisíce korun za naslouchátka a baterie

Proč je Izolivin lepší než naslouchátko?

Izolivin je 100% přírodní a bezpečný olejíček, který lze pohodlně aplikovat doma. Stačí nakapat pár kapek do ucha a účinek je znatelný během pár dní. Oproti tomu naslouchátko nemusí každému v uchu vyhovovat a může dokonce způsobovat infekce ucha. Mnoho nositelů naslouchátka si navíc stěžuje, že si na něj zvykli natolik, že bez něj zcela vůbec neslyšeli. Naopak Izolivin není pouhou pomůckou, ale sluch skutečně zlepšuje.

Jak přípravek objednat?

Přípravek Izolivin snadno objednáte online na webových stránkách prodejce. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář a po několika dnech obdržíte zásilku, kterou zaplatíte kurýrovi nebo pošťákovi. Nemusíte tedy posílat žádné peníze online ani platit kartou předem. Díky registraci ve slevovém klubu navíc získáte slevu 50 %. Registrace je snadná a rychlá.

Objednávkový formulář Izolivin
Objednávkový formulář Izolivin. Zdroj: Izolivin

Výhody a nevýhody

Výhody

 • Pomůže zlepšit sluch a dobře rozumět
 • Zbaví vás šumění a pískání v uších
 • Regeneruje sluchové buňky
 • 100% přírodní a bezpečná metoda

Nevýhody

 • Chybí kontakt na prodejce
 • Doporučuje se aplikovat každý den

Zkušenosti uživatelů

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s přípravkem Izolivin? Na internetu jsme našli vesměs pozitivní hodnocení, podívejte se na některá z nich.

Izolivin zkušenosti
Recenze uživatelů. (Kliknutím na obrázek jej zvětšíte.)
Izolivin zkušenosti
Recenze uživatelů. (Kliknutím na obrázek jej zvětšíte.)
Izolivin zkušenosti
Recenze uživatelů. (Kliknutím na obrázek jej zvětšíte.)

Alternativy

 • Cerustop ušní olej
 • VAXOL olivový ušní sprej
 • Aurecon ušní kapky s peroxidem

Cerustop ušní olej

Cerustop ušní olej je přípravek pro čištění zvukovodu, který rozpouští zatvrdlý ušní maz a je vhodný pro správnou ušní hygienu. Ocení jej zejména nositelé naslouchadel. Při pravidelném používání pomůže předcházet infekcím a zánětům ucha. Slouží ke všeobecné ušní hygieně, avšak neregeneruje sluchové buňky a nenapomáhá tak zlepšovat sluch.

VAXOL olivový ušní sprej

VAXOL slouží k pohodlné ušní hygieně a péči o zevní zvukovod. Snadno a účinně změkčuje a přirozeně odstraňuje ušní maz. Pravidelným používáním dojde ke snížení rizika vzniku mazových zátek, zánětů a infekcí. VAXOL se používá i u nemluvňat, dospělých a starších osob. Jedná se o zcela přírodní přípravek, jehož receptura se ze 100 % skládá z olivového oleje.

Aurecon ušní kapky s peroxidem

Aurecon ušní kapky s peroxidem jsou vytvořeny na základě jedinečné formace s dvojitým účinkem, která uvolňuje ušní maz a čistí zvukovod. Tím opět, jako předchozí přípravky, pouze zajišťuje všeobecnou ušní hygienu. Tím brání zhoršení průchodnosti zvukovodu a vzniku zánětů. Napomůže tak zlepšit sluch, ale neobnovuje sluchové buňky.

Naše hodnocení přípravku Izolivin

Plusy

 • Zlepšuje sluch a porozumění šepotu  
 • Ochrana proti infekcím
 • Úspora tisíců korun
 • Snadno se používá

Mínusy

 • Chybí údaje o prodejci 
 • Nutnost pravidelné aplikace

Hodnocení Radírny:

Přípravek Izolivin je určen všem, koho trápí potíže se sluchem. Pokud hůře slyšíte, jste nedoslýchaví nebo neslyšíte téměř vůbec, pravidelné používání olejíčku Izolivin by vám mohlo pomoci. Nejen, že olejíček vyčistí ucho, ale regeneruje sluchové buňky a zlepšuje sluch. Přírodní zajišťuje bezpečný a 100% účinek přípravku. Nevýhodou je nutnost pravidelné aplikace do ucha, která nemusí být každému moc příjemná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *