Jak co nejjednodušeji poslat balík

Jak poslat balík?

Většina z nás potřebuje čas od času někam něco poslat. Pokud jste už museli nějaký balíček poslat, určitě i vás překvapilo, jak tato zdánlivě jednoduchá věc může být složitá, drahá a mnohdy i nespolehlivá. Nezáleží na tom, jestli posíláte balíčky často, nebo jednou do roka. Pokud chcete mí jistotu, že dorazí v pořádku, včas, na vámi určenou adresu a za odpovídající cenu, měl by vás zajímat unikátní agregátor přepravců balíků. Díky němu je přeprava jakékoliv zásilky snadná, rychlá a hlavně bezproblémová.

Přeprava jakékoliv zásilky je díky zaslat.cz výhodnější!

Chceme vám představit agregátor fungující na adrese zaslat.cz. Jedná se o jedinečnou službu, pomocí které je možné poslat zásilku po České republice i v rámci EU velmi jednoduše. První velkou výhodou je, že pro vás přeprava balíků neznamená žádnou časovou ztrátu. Vše totiž zařídíte pěkně z pohodlí domova. V připraveném formuláři je nejdříve nutné zadat vaši a příjemcovu adresu a také specifikaci balíčku (tj. jeho rozměry a váhu). Pokud neznáte přesné rozměry či se s nimi nechcete změřit, je možné si vybrat z předpřipravené nabídky velikostí.

balik

Poté vás systém posune k výběru přepravce. Systém nabízí služby prověřených přepravních společností. Možná je přeprava klasických balíků, zásilek atypických rozměrů a dokonce i zásilek, které obsahují nebezpečné látky (ADR). Sami volíte i datum a místo doručení. I vy jistě oceníte, že portál umožňuje sledování zásilek. Stačí zadat jen kód zásilky. Sledování zásilek je stejně, jako celá služba, k dispozici 24 hodin denně. Možné je objednat i přepravu více zásilek najednou.

I pro e-shopy a obchodníky

Přeprava zásilek po ČR skrze agregátor je k dispozici i pro e-shopy, kamenné prodejny i firmy. V tomto případě je velkou výhodou, že není nutné mít uzavřenu smlouvu s přepravcem, nejste tedy ničím limitováni. Kromě toho je možné agregátor propojit pomocí API k systému obchodu, čímž se celý proces posílání i sledování zásilek ještě zjednodušuje.

Více na zaslat.cz.

Komentář ke článku “Jak co nejjednodušeji poslat balík”

  1. Mám kamarádku v Anglii. Pracuje jako au-pair. Čas od času si posíláme drobné balíčky. Ona mě nějaké ty hadérky a já jí zase to co je pro běžný život v anglii dražší než u nás. Obě využíváme službu http://www.balikdozahranici.cz/ a fakt dobrý a levný. Můžu doporučit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *