Jak úspěšně dokončit únikovu hru

Jak úspěšně dokončit únikovu hru

Únikové hry nejsou žádnou novinkou, každým rokem jsou však populárnější. Jedná se o týmovou hru, kdy jste s vašimi spoluhráči zavřeni v určitém pokoji. Úkol je zcela jasný. Dostat se za pomocí různých hádanek a složitých řešení z místnosti ven. Chcete vědět, jak na to? Pak si přečtěte naše rady v tomto článku.

1) Poskládejte váš tým různorodě

Někdo umí to a někdo zase to. Jakmile váš tým poskládáte na lidech, kteří mají různé dovednosti, tak je určitě vyšší procento možného úspěchu. Další výhodou při různorodém složení týmu je i to, že na dané řešení nebudete mít všichni jeden a ten stejný pohled. Jakmile každý do hry vnese svoje nápady a názory, úkoly budete řešit jako skládačku pěkně krok za krokem. A o tom to celé je.

2) Zaměřte se na zábavu

Neberte únikovou hru příliš vážně. Jde přece o zábavu, o pobavení se s kamarády a vylezení z komfortní zóny. Jakmile budete nervózní a ve stresu, určitě to neprospěje úspěšnému dokončení únikové hry. A pokud se v týmu začnete hádat, třeba jenom kvůli dosažení rekordu, ztrácí úniková hra hlavní podstatu. Užít si s partou lidí, co nejvíce zábavy!

3) Řešte více úkolů najednou

Vyřešit všechny úkoly a dostat se z místnosti. Jasný cíl, na který ve většině únikových her dostanete 60 minut. Strategie se různí, my však máme za to, že jakmile se většina týmu podílí na jednom úkolu, uniknout z místnosti už nedokážete. Proto doporučujeme řešit více úkolů najednou.

4) Zeptejte se druhých

Nikdo není dokonalý. Při hraní únikové hry se tohoto hesla držte a nestyďte se zeptat vašich spoluhráčů na cokoliv, co nevíte. Pomoc od druhých vás dokáže nakopnout a třeba to budete ještě právě vy, kdo dokáže rozluštit tu nejtěžší hádanku.

5) Vyberte správnou únikovou hru

I to je jedna z důležitých věcí, na kterou je třeba myslet. Jakmile vyberete parádní únikovou hru, která se pyšní skvělým a promyšleným příběhem, půjde vám to určitě snáz. Bude vás to všechny bavit, vše bude nějak do sebe zapadat. Pokud můžeme takovou únikovou hru doporučit, jednoznačně volíme hru s názvem Zloději snů od EscapeX.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *