Když na dovolenou, jedině se střešním nosičem

V zimě běžky, snowboard a lyže. V létě cyklistické vybavení, sportovní potřeby a bicykly. Do kufru automobilu se všechny tyto prostředky společně s batohy a zavazadly nevlezou. Nejrozumnějším řešením je střešní box, který může prostor vozidla rozšířit o dalších 400 litrů. V následujících řádcích se podíváme na střešní boxy a nosiče, jež bezpochyby uplatníte.

Střešní boxy a nosiče

Velké popularitě se těší střešní boxy, u nichž volíte vhodnou délku, výšku, šířku a také objem. Střešní box můžete vybrat také podle způsobu otevírání či podle výrobce. Důležité je zohlednit typ vašeho vozidla, respektive jeho délku. Pokud byste koupili box delší než vaše auto, nemohli byste zcela nahoru otevřít páté dveře. Mezi nejžádanější střešní boxy patří od značek Thule, Neumann, Hakr či Kamei.

Široké uplatnění mají střešní nosiče. Současný trh nabízí tři variace nosičů. První skupinu tvoří klasické střešní nosiče, jež se instalují do střechy vozidla nebo na hagusy. Dále je možné zakoupit magnetické nosiče, které se hodí pro automobily s kovovou střechou. A poslední kategorii zastupují podélné nosiče neboli hagusy.

V zimě nosič lyží, v létě nosič kol

Pokud se chystáte na hory, neobejdete se bez nosiče lyží a snowboardů. Než si vyberete konkrétní model, měli byste si ujasnit množství lyží a snowboardů, které budete přepravovat. Pro menší počet jsou ideální magnetické nosiče, protože se snadno montují. Pro větší množství lyží je dobré investovat do několik párů střešních nosičů.

nosic

Pakliže máte před sebou letní dovolenou se sportovním nádechem, neobejdete se bez nosiče kol. Dnes existují tři podoby nosičů kol – na střechu, na tažné zařízení nebo na páté dveře automobilu.

Kde nosiče koupit?

Jestliže nemáte v blízkosti svého bydliště prodejnu, která by se specializovala na nosiče, můžete se obrátit na internetový obchod www.nosice-expert.cz. Tento e-shop disponuje také dvěma kamennými prodejnami. Můžete se těšit na pestrou škálu kvalitních nosičů, z nichž si zaručeně vyberete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *