Mezi svatebními dary vede už roky jeden zážitek, uhodnete jaký?

Vybrat správný dárek pro novomanžele nemusí být vůbec snadný úkol. A proto není od věci se inspirovat již osvědčenými tipy. Určitě ale doporučujeme respektovat přání snoubenců – pokud vyloženě odmítají jiné dary než peněžní, je slušnost jim vyhovět. Pokud ale máte ve výběru volnou ruku, připravili jsme pro vás pět tipů, které patří mezi stálice na poli originálních, netradičních svatebních darů.

#5 Romantický pobyt

Pobyt pro dva v klidném prostředí lázní, wellness hotelu nebo třeba zámku může znít jako klišé. Ale vžijte se do role novomanželů – co by vás potěšilo více než možnost si odpočinout ve dvou v pohodlí daleko od domova a běžného shonu? Nabídka romantických pobytů je navíc tak pestrá, že vyhoví přání a potřebám kohokoliv – ať už typem ubytování, programem pobytu nebo lokalitou. Samozřejmostí je možnost věnovat poukaz na pobyt s otevřeným termínem tak, aby si ho mohli obdarovaní zvolit podle sebe.

Foto: Esennce.cz – Privátní wellness pobyt v Českém ráji

#4 Originální investice

Pokud nechystáte dárek pro abstinenty, se vzácným alkoholem neuděláte krok vedle. Dobře vybraná lahev může totiž představovat i originální investici. Ale i v případě, že se vypije hned na svatební party, splní svůj účel. V tomto případě je pouze třeba zjistit, jaký druh alkoholu mají novomanželé nejraději. Pak už stačí pořídit nějaký opravdu kvalitní kousek. Nevíte-li si rady s výběrem, nechte si poradit ve specializovaném obchodu s prémiovým alkoholem. Tam vám odborně poradí jak lahev, která má investiční potenciál, tak tu, která je ideální na slavnostní otevření a vychutnání s přáteli.

Foto: Warehouse.cz – rum Diplomático

#3 Podpora koníčků

Sdílejí novomanželé nějaký specifický koníček? Pokud je znáte opravdu dobře, určitě je potěšíte darem, který s jejich koníčkem souvisí. Fanoušky fotbalu potěší permanentky na zápasy jejich oblíbeného týmu. Pokud poslouchají stejnou hudbu, můžete pro ně pořídit lístky na koncert jejich oblíbené kapely. Potěší i sportovní vybavení nebo poukazy na útratu ve specializovaném obchodě.

#2 Radost na celý rok

Kromě jednorázových zážitků je možné věnovat také takové, které si dvojice bude užívat celý rok. Pořídit můžete různé předplacené karty do restaurací, kaváren nebo na kulturu. Opět záleží na tom, co mají obdarovaní rádi – někdo ocení permanentku do ZOO, jiný spíše nabitou kartu do oblíbené pizzerie. Poselství je ale jasné: darujete novomanželům pravidelné chvilky, které si užijí jen spolu.

#1 (ne)překvapivý vítěz

Jaký je ten nejoblíbenější svatební dar? Asi nepřekvapí, že patří mezi oblíbené zážitky ve vzduchu. Dá se absolvovat po celé ČR. Potěší romantiky i milovníky dobrodružství. Zahrál si v řadě romantických filmů. Je to zkrátka zážitek, na který se nezapomíná. A takovou vzpomínku by si měli novomanželé z oslavy svého sňatku odnést, no ne? Ano, je to let balónem!

Foto: Esennce.cz – Let balónem pro dva

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *