Odpočinek na horách

Každý člověk si potřebuje odpočinout a relaxovat. Všichni víme, že v dnešní uspěchané době plné stresu je nejlepší aktivní odpočinek. Ideálem je potom horská turistika, kochání se nádhernou přírodou českých hor a samozřejmě komfortní ubytování a nejrůznější druhy zábavy. V poslední době zaznamenal tento typ relaxace velký nárůst, na který zareagovala většina slevových portálů, a tím pádem lze takovýto pobyt pořídit velice levně, se slevou nebo zvýhodněnými cenami. Cena ovšem už dávno není na úkor kvality. Za velice rozumné peníze lze získat kvalitní ubytování v chatách, penzionech, ale také hotelích a apartmánových komplexech. Nabídka je opravdu široká a každý může vybírat v klidu podle svých kritérií, např. zda se snídaní, polopenzí, útulnou restaurací, ale také i saunou, masážemi, a dalšími. Peníze, které ušetříme, utratíme přece daleko efektivněji, než je vyhodit za drahé a přitom nijak více kvalitní ubytování. Využít tedy můžete slev pobytů na horách.

hory

V našich horách najdeme mnoho ubytovacích kapacit se slevou jak v létě tak i samozřejmě v zimě. Vyberte si místo, typ ubytování, způsob stravování a další kritéria přesně podle vás, které chcete využít při vaší rekreaci. Rezervaci lze provést v klidu doma prostřednictvím rezervačních formulářů a pak se v klidu vydat na hory bez stresu.

Navíc naše hory nabízí opravdu velké množství sportovního vyžití a zábavy, jak v letním, tak především v zimním období. Sportovní vyžití, andrenalinové sporty, vyhlídkové lety, paragliding, cyklistiku, kity, vleky a sjezdovky, jízdu na koni, kole, nebo koloběžce a půjčovny téměř čehokoli najdeme v každém horském středisku. Pokud vyhledáváme noční život, máme k dispozici bary, diskotéky a nejrůznější restaurace. Zabaví se zde jak dospělí, tak rodiny s dětmi.

5 komentářů k Odpočinek na horách

  1. Abych pravdu řekla, tak já si teda vždy nejlépe odpočinu doma. Ideálně s nějakou příjemnou hudbou a spoustou svíček. To mám vážně ráda. Právě na ty svíčky jsem si nedávno domů pořídila i takové ty solné svícny, viz https://www.magieprirody.cz/solne-svicny/ Ty jsou vážně super. 🙂

  2. Odpočinek na horách je skvělý. Čerstvý vzduch, krásná příroda, atd. je k odpočinku ideální. Jednou bych chtěla mít na horách vlastní chatu, kam bychom mohli často jezdit. Mně se také k odpočinku skvěle osvědčil wellness. S přítelem na něj jezdíme několikrát do roka. Pěknou stránku s wellness hotely jsem našla na https://www.kralovstvizen.cz/lazenske-pobyty-se-spolecnosti-ensana-ten-pravy-luxus-pro-vase-telo-i-mysl/ , kde si pokaždé vybereme jiný hotel, abychom jich vyzkoušeli víc.

  3. No, pokud si chcete užít odpočinek na horách, tak bych se být vámi určitě vyhnula jednomu místu. Tím je Kašparova chata na Adamu. Ubytování se tam dá na první pohled zařídit moc pěkné, ale opak je bohužel pravdou. Pro víc informací doporučuji mrknout sem: https://www.kasparovachata.cz/nas-pribeh/ Bohužel i my máme dost podobnou zkušenost.

  4. Já odpočívám na horách celoročně 🙂 . Máme tu totiž hotel a hosté k nám jezdí celý rok, takže nikam jinam nejezdíme. Jsem rád, že se nám daří. Práce mě baví, tak co víc bych si mohl přát 🙂 . S manželkou máme provozní věci rozdělené a každý se stará o to, co ho baví. Já mám na starost zaměstnance a technické věci a ona se stará o to, aby bylo v hotelu uklizeno a objednává kosmetiku a další potřeby z https://www.caretrade.cz/ a takto nám to tu už funguje druhým rokem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *