Kdy vám mohou pomoci nebankovní půjčky

Všichni to znáte. Syn potřebuje peníze na lyžařský výcvik, dcera dělá svůj typický roztomilý obličejík ve snaze dostat se k nějaké té apanáži nad rámec, protože bez těch značkových džín a make-upu bude její společenský život prakticky ve vteřině v troskách. Poplatky za vodu, elektřinu a internet se tváří, že počkat na příští výplatu se jim zrovna nechce. A do toho si vaše auto myslí, že je naprosto nejvhodnější doba k tomu, aby dosloužilo.

Jak z téhle patové situace ven? Rodina se bude muset poněkud uskromnit. Než vyhlásíte úsporná opatření, vypnete elektřinu, přinesete svíčky a rozhodnete se, že od teď se budou všichni povinně živit výhradně z darů přírody, zastavte se. Máme pro vás lepší řešení. Jaké?

nebankovní půjčka

Co je nebankovní půjčka a jaké má výhody?

Je jím rychlá nebankovní půjčka od společnosti ReRum. Půjčit si můžete až do výše patnáct tisíc a nebudeme se zajímat o to, na co peníze chcete. Řeší tak všechny nečekané výdaje nebo situaci, kdy se zkrátka ve vašem rodinném rozpočtu neplánovaně sešlo nákladů příliš. Tuto nebankovní půjčku můžete mít bez zástavy. Nebankovní půjčky jsou také bez nutnosti doložení příjmů. Nepotřebujete k ní ručitele a nemusíte ani dokládat úvěruschopnost. Peníze tak můžete mít na účtu už během patnácti minut, jelikož se snažíme omezit veškeré nutné formality při vyřizování na minimum. Současně kvůli jejímu vyřízení nemusíte chodit nikam na pobočku. Stačí si nebankovní půjčku vyřídit jednoduše online z pohodlí vlastního domova. Dostanete ji tak skutečně okamžitě právě tehdy, když ji nejvíc potřebujete. A požádat si o ni můžete kdykoli, vaše žádosti zpracováváme nonstop sedm dní v týdnu.

První půjčka je navíc zcela zdarma. Pokud si půjčíte částku do výše 5 000 Kč se splatností třicet dnů a při placení se neopozdíte (nebo maximálně o tři dny), budou poplatky nulové. Současně vám teprve při dodržení všech podmínek u první půjčky můžeme navýšit částku a umožnit vám si půjčit až oněch 15 000 Kč.

V případě, že si někdy budete potřebovat půjčit větší finanční obnos a budete chtít využít možnost čerpání úvěru v bance, nemusíte se této varianty časem obávat. Krátkodobé nebankovní půjčky online jsou řešením budoucnosti a v žádném případě neovlivní možnost půjčky v bance.

Jak vyřídit půjčku?

A co k jejímu vyřízení přece jen potřebovat budete? V první řadě si prostřednictvím našeho webu vyplníte registrační formulář. Chtít po vás budeme občanský průkaz. Ověříme si, že je vám více než dvacet pět let. Pro poskytnutí půjčky zároveň nesmíte přesáhnout věk šedesát pět let. Musíte vlastnit bankovní účet, který využijeme k tomu, abychom z něj zaúčtovali tzv. verifikační (ověřovací) platbu (ve výši 1 Kč), pomocí níž zjistíme, že účet je opravdu váš. A také je nezbytnost, aby na vás nebyla uvalena exekuce, případně nemůžete být v insolvenčním řízení. Současně odmítáme i ty žadatele, kteří již jsou vedeni jako dlužníci u jiných institucí poskytující půjčky. A potřebujeme, abyste měli trvalý příjem. Tyto podmínky jsou nutnou ochranou především vás samých. Dbáme skutečně na to, abyste se nedostali do neřešitelných finančních problémů, takže ani u nás si nemůžete souběžně vzít půjček několik. Vždy můžete mít pouze jedinou. Novou můžete uzavřít teprve tehdy, až tu původní splatíte. Současně ji můžeme poskytnout pouze občanům České republiky.

Jak splácet?

Splácet půjčku můžete v plné výši nebo si lze splatnost rovněž prodloužit, a to o sedm, čtrnáct, maximálně však o třicet dní. Limitem je však v tomto případě dvanáct měsíců od původního data. Zaplatíte formou příkazu k úhradě na pobočce banky nebo pomocí internetového bankovnictví, a to pochopitelně vždy v termínu. A samozřejmě můžete půjčku splatit i předčasně.

V případě, že byste se rádi zeptali na podrobnosti nebo si ještě něco ujasnili, jsme dostupní na telefonu a mimo naší zákaznické linky nás, bude-li to nutné, kontaktujete i e-mailem.

1 komentář k Kdy vám mohou pomoci nebankovní půjčky

  1. Parádní článek. Spoustu užitečných informací. Škoda jen, že se tyto informace k řadě těch, kteří by je potřebovali vlastně vůbec nedostanou. Rozhodně je existence těchto článků pozitivní věc. Čím více jich bude, k tím více lidem se informace dostanou a tím méně (snad) bude nešťastných případů, kde se lidé kvůli půjčkám a dluhům dostali do problémů. Nebankovní půjčky jsou kapitolou samou pro sebe. Jsou řešením pro ty, kteří nemohou jít klasickou cestou. Každému kdo o půjčkách přemýšlí doporučuji aby se podíval na http://pujcko.cz/category/nebankovni-pujcky/ ušetříte díky tomu čas – budete vybírat jen ze skutečně relevantních a ověřených poskytovatelů. Také získáte všechny potřebné informace o tomto typu půjček.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *