Potřebujete si rychle půjčit peníze? Poradíme vám, od koho

Potřebujete si rychle půjčit peníze? Poradíme vám, od koho

Bohužel, dostat se do obtížné finanční situace je v dnešní době docela jednoduché. Pokud máte před výplatou, ovšem pokazí se vám důležitý domácí spotřebič či se objeví neočekávaný výdaj, pravděpodobně hledáte způsob, jak všechno vyřešit. V následujících řádcích vám představíme půjčku, která vám vytrhne trn z paty, jak se lidově říká.

Stačí se podívat na finanční trh, nabídka je poměrně rozmanitá. Velice žádaná je krátkodobá půjčka, u které byte si však měli dávat pozor na úrokovou sazbu a případné poplatky. Často se všechny tyto parametry odvíjí od toho, jaká je doba splatnosti.

Půjčka ASISTEAM

Jen pro představu, taková krátkodobá půjčka je například od společnosti ASISTEAM. Jedná se o přímého poskytovatele úvěrů pro podnikatele i spotřebitele, přičemž u vyšších částek je doba splatnosti klidně i dvacet let, a tím pádem je možné docílit co nejnižší měsíční splátky.

Vybrat si můžete osobní půjčku, která je určena na rychlé řešení vaší finanční situace. Dále nechybí úvěr pro podnikatele. Výše úvěru záleží jen na vás, stejně tak si můžete nastavit i dobu splatnosti. Jestliže si půjčíte třeba 1 550 000 korun, potom měsíční splátka s dobou splatnosti 13 let bude činit 21 614 korun.

Je to rychlá půjčka, takže peníze máte takřka okamžitě k dispozici. ASISTEAM vám umožňuje expresní vyřízení, a potom máte peníze dostupné hned do tří dnů od podání žádosti.

Půjčíte si i na bydlení

Se společností ASISTEAM si můžete splnit svůj sen a koupit si vysněné bydlení. Půjčky na bydlení jsou dnes velice žádané hlavně u mladé generace, která si uvědomuje, že je lepší platit za své vlastní obydlí než za nájemné. Jestliže tedy uvažujete stejně, podívejte se na pestré produktové portfolio firmy ASISTEAM, určitě si vyberete. Spokojení budete jak s úrokovou sazbou, tak i proklientským přístupem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *