Práce z domu bez poplatku

Práci z domova shání stále více a více lidí. Ale jak zvolit tu správnou společnost a správnou činnost, při které si vyděláte nějakou tu korunu a zároveň nenaletíte podvodníkům?

Sehnat kvalitní domácí práci, nebo domácí práci bez podvodu je v dnešní době téměř zázrak. Mnoho maminek na mateřských dovolených, nezaměstnaných, studentů, absolventů bez práce nebo seniorů poptává domácí práce a snaží se si tak přivydělat a alespoň malou částkou přispět do rodinného rozpočtu. Problémem je, že mnoho internetových nabídek nebo novinových inzercí domácích prací jsou pouhým lákadlem podvodníků. Zpravidla vás vyzvou o zaslání několika set korun, aby vám mohli zaslat materiály pro domácí práce, ale jakmile částku odešlete, už o nich neuslyšíte. Když už od vás nabízející nechce nějaký manipulační poplatek do začátku, zjistíte, že práce je velmi náročná a odměna je neodpovídající času a námaze, kterou byste při práci vynaložili.

Domácí práce je nejlepší na doporučení. Pokud vaši známí práci z domova vyzkoušeli a mohou ji doporučit, využijte ji. Naopak se vyhýbejte těm nabídkám, které jsou podezřelé, nebo na ně slyšíte či čtete nějaké negativní ohlasy.

Síťový marketing

Jednou z nejspolehlivějších prací z domova je nabídka, prodej a distribuce různého zboží od kosmetiku až po bytové doplňky. Nejznámějšími společnostmi, které spolupráci z domova nabízejí, jsou například AVON, Oriflame, Dedra, Tupperware, Mary Kay, Amway, FM Group, SBS Trade a další. Principem je, že nakupujete katalogové produkty s výraznou slevou většinou kolem 30 % a ty poté prodáváte dalším zákazníkům za katalogové ceny, čímž máte z katalogové ceny zhruba třetinový zisk. Při této aktivitě je však potřeba trpělivost a umět výrobky propagovat a prodat. Zkušení prodejci mají moc pěkné výdělky a v případě, že jsou do činnosti opravdu zapálení a o produkty se zajímají, mohou se dočkat i všemožných výhod, akcí nebo dokonce trvalého zaměstnání ve společnosti.

práce z domu

Takzvané „klikačky“

Na internetu existují desítky webových stránek, které fungují na principu klikaček. to znamená, že se na daném webu zaregistrujete a za to, že po přihlášení odklikáte nějaké reklamy a odkazy získáte odměnu. Odměna se pohybuje v řádu haléřů nebo korun a vybrat lze většinou až při dosažení do výše několika set korun, což nějakou dobu trvá. Přece jen je to skvělá příležitost, jak nějakou korunu vydělat, aniž byste se nějak dřeli. Mezi nejznámější české stránky patří například emailing.cz, ermail.cz, moneymail.cz a další. U většiny těchto webů dostanete nějaký bonus v hodnotě okolo sto korun a také bonusy za registraci nových uživatelů skrze odkaz, který bude speciálně pro vás vygenerován. Na podobném principu funguje i vyplňování dotazníků nebo testování vzorků zdarma.

Redakční činnost a správa webových stránek

Velmi oblíbenými pracemi z domova jsou také různé aktivity na internetu, které jsou většinou nabízeny konkrétním zaměstnavatelem nebo fyzickou osobou, ale často smlouvy. Může se jednat o jednorázovou výrobu reklamního letáku, banneru, plakátu, o redakční činnost na nějakých webových stránkách, o administraci webových stránek a další. Tyto činnosti jsou rovněž jednou z nejspolehlivějších a často se můžete dočkat i dlouhodobé spolupráce. Odměny jsou individuální dle vykonávané činnosti. Příkladem seriozně fungující služby je například copywriting.cz, kde můžete vydělávat psaním textů na zakázku.

Odkazování na eshopy, partnerské programy

Další možností vydělávání přes internet bez potřeby nějakých vstupních poplatků nebo investic jsou pak tzv. partnerské, nebo také affiliate programy. Princip fungování těchto odměn je poměrně jednoduchý – po registraci do systému si můžete vygenerovat speciální kód, přes který pak odkazujete na partnerské weby. Za každého zákazníka, co na základě kliknutí na váš odkaz provede nákup, pak dostáváte provizi. To, jak šířit tyto odkazy, se dá vymyslet skutečně různým způsobem – můžete vytvořit web a vkládat odkazy do bannerů, dávat odkazy do videí na youtube, šířit je přes komentáře, udělat facebook stránku a dávat odkazy do ní, vkládat odkazy do emailů, prostě cokoliv vás napadne. Využít můžete například program Espoluprace.cz.

Komentář ke článku “Práce z domu bez poplatku”

  1. Vydělávat z domu můžete i obchodováním na burze. Obchodovat můžete 24 hodin denně 5 dní v týdnu, což je skvělé například pro maminy na mateřské, nebo pro lidi co mají trojsměnné služby. Já osobně tento problém mám, dělám na 2 služby a druhou práci bych nezvládal, tak jsem začal vydělávat s pomocí internetu. Zatím to jsou jen tisícovky, ale postupně se posunuju. Dost čerpám z tohoto webu, pokud byste se chtěli také podívat http://www.plus500.com/cs/?id=1448&pl=2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *