Půjčka pro OSVČ si klade jen minimum podmínek

Půjčka pro OSVČ si klade jen minimum podmínek

Krátká žádost a velmi jednoduchá smluvní dokumentace, přesně tak vypadá moderní půjčka určená všem, kteří se živí vlastními silami v silné konkurenci. Být OSVČ není v dnešní době jednoduché, trh je totiž plný šikovných lidí v různých oborech. Pokud potřebujete malou investici do začátku nebo naopak dočasně pokrýt provozní výdaje, je tu krátkodobý úvěr, s nímž nezažijete administrativu jako na úřadech a jehož schválení je jen otázkou minut. Proč potom vlastně nevyužít nejjednodušší možnost?

Bezúčelový úvěr aneb žádné další otázky

Zpětně dokladovat faktury není nutné, je jasné, že jste peníze využili ke svému podnikání a existují stovky cest, díky nimž jej lze vylepšit. Investice do reklamy nebo vybavení dílny, ale například také zaplacení energií. Půjčka pro OSVČ přináší zajímavou šanci i pro úplné nováčky, ve které ještě banky obvykle nemají velkou důvěru. Jaké jsou její konkrétní parametry? Kolik si díky ní můžete vypůjčit?

Tip: Chcete dostávat za každý nákup až 25 % zpět?
Vyzkoušejte Plnou Peněženku a vydělávejte nakupováním.

Bezplatná registrace ZDE

  • 5 tisíc korun je nejnižší možnou položkou k výběru. Využít je lze na vše, co uznáte za vhodné.
  • 20 tisíc korun znamená strop, výš už se s touto půjčkou nedostanete. Půjčit si lze na cokoliv.
  • Splatnost? 7 dnů, ale klidně také až třicetidenní lhůta. Záleží přitom jen na vašem rozhodnutí.

Všechno je zde naprosto transparentní

Krátká smlouva, kde je všechno rozebrané do detailu. Úvěr, jenž si sjednáte z pohodlí domova nebo provozovny, nemusíte do banky, není důvod, abyste snad vyřizovali nekonečné telefonáty, na které vlastně ani nemáte pro práci další čas navíc. Půjčka pro podnikatele je už připravena, stačí jen vyplnit krátký formulář, odpověď je potom otázkou krátké chvíle. Peníze už do deseti minut od schválení? Jistě, budou už zanedlouho čekat na účtu a věc, na kterou je použijete, je jen otázkou vašeho vlastního plánování. Na konkrétním účelu využití už nezáleží, OSVČ mají stovky možností, kam investovat.

2 komentářů k Půjčka pro OSVČ si klade jen minimum podmínek

  1. Pravda, praktickou zkušenost nemám, ale těžko říct, jak se teď v době viru staví banky k půjčování OSVČ. Podle mě je to obor od oboru. Ale vycházím jen ze selského rozumu a nějakého “Common sense”. V praxi si myslím, že žádná relevantní banka nepůjčí v tuhle chvíli OSVČ víc než pár tisíc. Nehledě na to, že spousta OSVČ nemá za poslední rok čím doložit zisky. Snad se tahle situace brzy změní. Mám pár známých, kteří ještě vloni v lednu plánovali expanzi byznysu a nakonec to celé scratchovali. Ale situace vypadá nadějně. Podle různých informací, by se třeba cestování už brzy mohlo vrátit do nějaké udržitelné roviny. Vycházím třeba z tohohle vlákna > https://www.cklub.cz/diskuze/prakticke-rady/tema/covid-testy . A turismus je samozřejmě velkým hybatelem byznysu a je na něm navázána celá řada dalších sub-oborů. 😉

  2. No, úplně bych tady nesouhlasil. Já jsem teď jako OSVČ řešil zateplení a nová okna přímo na provozovnu. Na dotaci jsem nedosáhl a když jsem šel do banky s tím, že si to chci financovat sám (mám tam fyzické bydliště, kancelář a dílnu), tak řekli, že to půjde, vypadalo to všechno růžově, ale nakonec si nakladli takových podmínek, že jsem se na to radši vykašlal. Mám pocit, že co protopím, tak bych dal na úrocích a poplatcích a k tomu ta prvotní investice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *