Recenze: Zaplo půjčka – recenze / zkušenosti

Recenze: Zaplo půjčka – recenze / zkušenosti

Jak jsem spokojená se Zaplo půjčkou? V nedávné době jsem se ocitla v tísnivé finanční situaci, kdy jsem žila od výplaty k výplatě. Ale potom se stalo něco, s čím jsem nepočítala. Musela jsem dceři zaplatit pobyt v lázních, kam měla ze zdravotních důvodů odjet. Peníze jsem bohužel neměla, a tak mi nezbývalo než zvolit půjčku. Kde ale vzít finance tak rychle, abych je nemusela okamžitě splácet? Odpověď se mi objevila na internetu sama “Vyzkoušejte Zaplo.cz půjčku – První půjčka ve výši až 16 000 Kč zdarma na 30 dní!” Nabídka mě zaujala, kdo by nechtěl půjčku zdarma, že? Rozhodla jsem se proto o této půjčce zjistit víc.

Zaplo půjčka

Co je to Zaplo půjčka?

Zaplo půjčku, kterou lze sjednat na stránkách Zaplo.cz, poskytuje společnost 4finance Group. Tato mezinárodní firma, která funguje nejenom v České republice, ale i v dalších 17 zemích světa, nabízí tzv. mikropůjčky. Na svém kontě má navíc již miliony poskytnutých úvěrů.

Firma je tedy poskytovatelem nebankovních spotřebitelských úvěrů. Její důvěryhodnost zaštiťuje Česká národní banka, která jí udělila oprávnění pro její činnost.

Zaplo půjčka je jediná služba, která poskytuje první půjčku zdarma, včetně dalších slev na úroky. Nechtěla jsem tomu zpočátku věřit, ale obávala jsem se zbytečně. Společnost, jakožto zakládající člen Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů, se prezentuje jako transparentní a férová ke svým klientům.

Snaží se, aby smlouva byla pro klienty přehledná a srozumitelná, a také aby zde nebyly žádné utajené podmínky, které by později klienta překvapily. Navíc půjčka nemá žádné skryté poplatky, které by nebyly zmíněné předtím ve smlouvě.

Parametry půjčky

 • První půjčka od 1 000 Kč až 16 000 Kč na 7 – 30 dnů
 • Další půjčky až 30 000 Kč na 30 dnů
 • Bezúčelová mikropůjčka – půjčit si můžete na cokoliv
 • Peníze na účtu obvykle do několika minut, maximálně do jednoho dne

Zaplo

Jak si sjednat půjčku

Jak jsem již zmínila, potřebovala jsem si rychle sjednat půjčku. Zajímalo mě tedy, jaký je postup pro její získání. Ráda bych se s vámi o to podělila.

Pokud si chcete sjednat půjčku, pak vám stačí vyplnit registrační formulář na webových stránkách společnosti, dále přiložit kopii vašeho občanského průkazu a zaslat malou verifikační platbu z vašeho účtu. Registrací získáte svůj osobní účet, ve kterém máte o všem přehled. Poté si zvolíte výši a délku splatnosti rychlé půjčky. Pokud bude vaše žádost schválena, peníze dostanete na svůj bankovní účet do 15 minut od schválení vaší žádosti.

Pokud bychom se na to podívali podrobněji, tak prvním krokem je pečlivě si propočítat výši půjčky a poplatky s ní spojené. K tomu slouží online kalkulačka, nacházející se na webových stránkách společnosti. Zde vyplníte plánovanou výši půjčky (záleží, jestli je první nebo opakovaná, maximálně však 30 000 Kč) a délku splatnosti (maximálně 30 dnů). Poté vám kalkulačka spočítá úrok, úrokovou sazbu (ročně), RPSN, den splatnosti a celkovou splatnou částku.

Ve druhém kroku, když máte vše podrobně propočítané, pouze vyplníte online registrační formulář (jehož vyplnění je povinné), včetně příjmů a výdajů, a odešlete žádost o půjčku. Pak už jen čekáte, jestli byla vaše žádost schválena, o čemž budete informováni prostřednictvím emailu nebo sms zprávy.

Zaplo půjčka

Samozřejmě, pro schválení musíte splňovat určité základní podmínky, které jsou podrobně popsány u konkrétní žádosti o půjčku (jako je například dostatečný věk či předchozí splacené půjčky od Zaplo.cz).

Půjčka se splácí pravidelně, ale je tu i možnost uhradit celou půjčku před stanovenou dobou splatnosti, kdy neplatíte žádné peníze navíc. Navíc, pokud nestíháte splácet, můžete si kdykoliv prodloužit dobu splatnosti o dalších 30 dnů bez placení jakýchkoliv poplatků.

Nicméně nevýhodou se pro mě jeví poplatky spojené s prodlením splácení dluhu. Pokuta se počítá za každý den prodlení splácení, dále jsou zde úroky z prodlení a také poplatky za zaslané písemné upomínky. Na druhou stranu, pokud budete půjčku splácet včas, nemusíte se žádných úroků z prodlení obávat.

Zaplo půjčka

Výhody Zaplo půjčky

Za výhody Zaplo půjčky, oproti jiným půjčkám od nebankovních společností, považuji následující:

 • První půjčka zdarma – pokud půjčku splatíte včas, neplatíte nic navíc
 • Rychlé sjednání – peníze se objeví na vašem účtu do 15 minut po schválení
 • Půjčené peníze získáte na účet nebo v hotovosti
 • Žádné skryté poplatky navíc
 • Důvěryhodný poskytovatel půjčky – schváleno Českou národní bankou a Asociací poskytovatelů nebankovních úvěrů
 • Online půjčka ve vašich rukách – vše si zařídíte sami přes internet

Nevýhody

 • Další půjčky již nejsou tak výhodné
 • Vysoké poplatky za prodloužení splatnosti

Sjednání půjčky je opravdu rychlé. Po vyplnění a odeslání žádosti mi poradce odpověděl v řádu několika minut, a poté se peníze objevily na mém bankovním účtu skutečně ve slíbeném termínu (do 15 minut od odeslání žádosti).

Internetové stránky Zaplo.cz umožňují vytvořit si vlastní účet, ve kterém najdete veškeré osobní údaje společně s informacemi o zakoupených produktech či sjednaných službách a úrocích. Výhodou je, že nemusíte při každé další žádosti o půjčku vyplňovat své osobní údaje znovu a znovu. Navíc máte všechny informace pohodlně na jednom místě, dostupné okamžitě po přihlášení.

Nebyla jsem si zprvu jistá, jestli si mám brát půjčku nebo ne. Přeci jenom, půjčka je určitý finanční závazek. Poté jsem ale na webových stránkách našla rady ohledně pořizování úvěru. Byla zde i doporučení, za jaké situace si půjčku nebrat. Tento opravdu velmi oceňuji, protože to poukazuje na to, že firma se nesnaží půjčku slepě vnutit komukoliv za účelem získání co největšího množství klientů a peněz, ale seznamuje je i s překážkami a situacemi, za kterých si půjčku nepořizovat.

Velkým plusem je, že pokud se blíží termín splatnosti vaší půjčky, tak vás o něm společnost informuje 2 dny předem, prostřednictvím emailu a 1 den předem prostřednictvím sms zprávy. Splacení půjčky dříve, než je termín splatnosti, je možné, a je dokonce zdarma (bez zbytečných poplatků navíc).

Zaplo půjčka

Více o Zaplo půjčce

Společnost 4finance Group má své webové stránky, kde se můžete dočíst všechny informace o Zaplo půjčce, které by vás zajímaly. Můžete si zde pročíst podmínky úvěru, poplatky spojené se zřízením půjčky, a mnoho dalšího. Pokud se chcete dozvědět více o mateřské společnosti poskytující tyto služby, je zde i odkaz, který vás nasměruje přímo na jejich zahraniční webové stránky (které jsou bohužel v anglickém jazyce).

Příjemný pro mě byl fakt, že jsem na webových stránkách našla také blog, ve kterém jsou k dispozici nejrůznější články informující o pořizováním půjček. Nachází se na něm rady ohledně hospodaření s financemi, šetření či objasnění typů půjček, díky čemuž se můžete v celé problematice lépe zorientovat a nemusíte hledat vše svépomocí na internetu.

Jelikož jsem měla spousty dalších dotazů k půjčkám, oceňuji mnoho možností, jakým způsobem kontaktovat specialisty (telefonický kontakt, email, chat či adresa poboček). Společnost je také hodně aktivní a viditelná na internetu, prezentuje se na nejrůznějších sociálních médiích, jako je Facebook či Youtube.

Zaplo půjčka

Chcete-li změnit své pole působnosti, je tu také možnost kariéry u společnosti Zaplo.cz, která v České republice sídlí v Praze. Společnost nabízí mnoho benefitů, jako například 5 týdnů dovolené, stravenky, občerstvení na pracovišti, vzdělávací kurzy a školení, multisport kartu, zvýhodněné vstupenky, online nákupy, teambuildingové aktivity, týmové akce a tak dále.

Pokud byste přeci jenom pochybovali o věrohodnosti Zaplo půjčky, můžete si přečíst recenze klientů, kteří ji již v minulosti vyzkoušeli. Ve spolehlivost a oblíbenost Zaplo půjčky svědčí i fakt, že půjčka Zaplo byla oceněna jako Finanční produkt roku 2018 v kategorii Krátkodobé nebankovní úvěry.

Doporučuji Zaplo půjčku?

Po vyzkoušení produktu Zaplo půjčka mohu s klidným svědomím úvěr od společnosti 4finance Group doporučit. Prvním důležitým faktem pro mě je, že firma je opravdu důvěryhodná (navzdory tomu, že je to nebankovní poskytovatel, a ne velká banka). Společnost má mnoho dobrých referencí a je zaštítěna Českou národní bankou a Asociací poskytovatelů nebankovních úvěrů. V neposlední řadě je zde i spousta pozitivních hodnocení od spokojených zákazníků.

Druhým bodem, který bych chtěla vyzdvihnout a shrnout, jsou přednosti půjčky, mezi něž patří: první půjčka zdarma, rychlé sjednání a vyřízení, žádné další poplatky či možnost splatit půjčku dříve bez jakýchkoliv sankcí.

Naše hodnocení Zaplo půjčky

Plusy

 • Rychlé vyřízení půjčky  
 • První půjčka zdarma
 • Žádné skryté poplatky
 • Peníze i v hotovosti
 • Finanční produkt roku 2018

Mínusy

 • Smluvní pokuta při prodlení se splácením
 • Úrok z prodlení
 • Poplatek za každou zaslanou upomínku

Hodnocení Radírny:

Zaplo je rychlá půjčka vhodná pro každého, kdo potřebuje rychle půjčit menší obnos peněz. Pokud potřebujete pokrýt nečekané výdaje, je pro vás tato půjčka ideálním řešením. Díky tomu, že je Zaplo půjčka bezúčelová, můžete si půjčit opravdu na cokoliv. Bude-li vaše žádost schválena, peníze na účet získáte již do 15 minut. Dalšími výhodami je, že si hotovost lze vyzvednout i v síti trafik GECO a že půjčka neoplývá žádnými skrytými poplatky. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *