Jak stahovat z rapidshare bez hesla

Jak získat odkazy ke stažení z rapidshare z webových for, kde je potřeba se přihlásit pod heslem.

Dnes vám poradíme jednoduchou vychytávku, která vám pomůže jednodušeji získat odkazy ke stažení souborů z Rapidshare. O co tedy přesně jde?

Určitě znáte takovouto modelovou situaci: chcete něco stáhnout z rapidshare, takže do Googlu (nejspíše s vypnutým filtrováním výsledků) zadáte

něco co hledám rapidshare

V této chvíli jásáte, protože se zdá, že jste u cíle. Je tam několik výsledků, v popiskách jsou vidět úryvky z textu na stránce, ze kterých jasně vyplývá, že na stránce odkazy jsou. Jdete ale na stránku a tam přihlašovací okno. Co s tím?  Vytvářet a si přihlašovací jméno a heslo na další forum? Právě tady přichází chvíle na použití naprosto jednoduchého až primitivního fíglu, který však je velmi užitečný.

Na stránce výpisu výsledků hledání neklikněte na nadpis stránky,ale podívejte se na spodní řádek se zelenou adresou webu a dvěmi šedými popisky, Archiv a Podobné. A právě Archiv je to, kam se chceme podívat. Zkuste to –  a najednou při použití úplně stejného výsledku vyhledávání, ovšem z Archivu dostáváme kompletní stránku z fóra bez nutnosti přihlašovat se nebo zadávat heslo. Naprosto stejný postup můžete využít také ve vyhledávači Bing, s tím rozdílem, že zde místo Archiv najdete označení Stránka v mezipaměti.

Jak to funguje

Je to způsobeno tím, že webmasteři těchto for povolí přístup na web robotům vyhledávačů, ale uživatelům ne. Dostanou se tak do výsledků vyhledávání a přitom donutí návštěvníka zaregistrovat se, protože většina lidí využití archivu nezná, nebo používá Seznam, který přístup do archivu stránek v mezipaměti neumožňuje.

Rate this post

2 komentářů k Jak stahovat z rapidshare bez hesla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *