Optimalizace výkonu systému pomocí EaseUS Partition Master

Všichni jsme se už někdy setkali s upozorněním „nedostatek místa na disku“. Tato zpráva oznamuje, že vám došlo místo na disku a pokud ho chcete uvolnit, pak potřebujete vymazat soubory, které nepoužíváte. Pokud nebudete postupovat dostatečně rychle ve chvíli, kdy obdržíte tuto zprávu , pak se dostanete do rizika ztráty některých velmi důležitých dat, které jsou uloženy ve vašem systému. Jestliže není zbývající místo na pevném disku, pak nebude systém v pořádku pracovat a může konec konců vést k selhání celého systému. Proto, abyste byli uchráněni od stresu, je zapotřebí, abyste rozšířili disk C Windows 7.

hdd

S cílem rozšířit disk úspěšně, můžete zkusit „EaseUS Partition Master“. Tento software vám pomůže k rozšíření místa, takže nebudete muset řešit problém s nedostatkem místa na disku. Pokud nemáte dostatek místa na disku C k nainstalování softwaru, přesuňte se do dalšího oddílu a nainstalujte ho zde. Ačkoliv se zdá, že správa disků je ošemetná záležitost a není to každého šálek kávy, ale pokud používáte tento software od kluků z EaseUS, nemusíte se o nic starat. Software vás provede procesem a na konci budete moci úspěšně vyřešit problém nedostatku místa na disku. „Partition Master“ je skutečně vynikající způsob, jak uložit všechna vaše data a soubory. Budete vědět, který soubor je uložen ve kterém oddílu a tímto způsobem, pokud budete v nouzi o soubor, dostanete se na správné místo bez jakýchkoliv obav.

Stejný postup u externího pevného disku

Pokud jste si mysleli, že spravování oddílů může být provedeno pouze u pevného disku ve vašem systému, tak se značně mýlíte. Oddíly můžete vytvářet rovněž libovolně na externím pevném disku. Pokud chcete vědět, jak rozdělit externí pevný disk na oddíly, pak budete muset najet na Tento počítač a kliknout na něj pravým tlačítkem na myši. Dále musíme učinit pár nezbytných kroků. Ale nejsou vůbec složité. „EaseUs Partition Master“ je konečné řešení pro oddělení pevného disku a podporuje Windows 7/ 8/ Vistu/ XP a 2000. S pomocí toho softwaru můžete přesunout oddíl (jak je požadováno), změnit jeho velikost, sloučit ho, odstranit nebo ho uspořádat. Můžete také zobrazit či skrýt jak běžný, tak oddíl na serveru. Kromě těchto můžete rovněž provést několik dalších úloh, jenž vedou k optimalizaci výkonu systému. Pokud chcete, můžete také použít zabudovaného správce disků ve Windows, ale problém je, že nemá tak bohaté funkce v porovnání s „EaseUS Partition Master“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *