Přenosné USB nabíječky

Čeká vás cestování, kde nebude možné zapojit nabíječku do elektrické zásuvky? Nechcete se omezovat a být závislý na tom, kdy elektřinu potkáte? Využijte přenosnou nabíječku USB stvořenou pro mobilní telefony všeho druhu, případně i s kompatibilitou pro tablety a podobná zařízení – často tato přenosná USB nabíječka zvládne dobít energii i MP3 a MP4 přehrávači, smarphonu, iPodu či GPS navigaci.

usb nabijecka

Na našem trhu naleznete mnoho typů přenosných nabíječek, díky kterým budete moci vyrazit na cesty bez obav z vybitého telefonu a energii budete mít stále na dosah ruky! Mobilní telefon nabijete jednoduše pomocí kabelu USB, který je často součástí balení s nabíječkou.

Široký výběr

Přenosné nabíječky se liší především výrobcem, kapacitou, můžou mít různé typy konektorů a především je nezbytné zkontrolovat si kompatibilitu s konkrétním telefonem či jiným zařízením, které chcete dobít. Každá nabíječka má různou dobu potřebnou pro nabíjení i různou dobu, po kterou energii poskytuje dál. Někdy se také můžete setkat s označením “power banky”.

Jak přenosnou nabíječku nabít

Přenosnou USB nabíječku na mobil nabijete jednoduše – integrovanou baterii nabijete pomocí USB konektoru, který připojíte k počítači nebo notebooku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *