Seznamka Victoria Milan – moje recenze a zkušenosti

Seznamka Victoria Milan – moje recenze a zkušenosti

Victoria Milan je evropská seznamka s miliony skutečných uživatelů, která je určená pro ženaté, vdané a zadané lidi. Pokud hledáte důvěrnou aféru nebo nevinný přátelský internetový flirt, který vám okoření všední život, možná bude Victoria Milan vhodná právě pro vás. Jak Victoria Milan funguje a co vám může nabídnout? Jedná se o bezpečnou seznamku? Podívejte se na naši recenzi a zkušenosti uživatelky.

Co je to Victoria Milan?

Victoria Milan je novou seznamkou pro všechny, kdo chtějí zažít něco výjimečného. Umožní jak nevinný kamarádský flirt, tak nezávazné setkání na jedno noc nebo opravdový dlouhodobý románek. Seznamka slibuje bezpečné, anonymní a důvěrné online prostředí. Proto jsem se rozhodla ji vyzkoušet nanečisto, možná ze zvědavosti, ale možná také právě pro nějaké to zpestření.

Seznamka je zcela anonymní a propojuje členy z celé Evropy a Skandinávie. Ti mají jedno stejné – touha po vzrušujícím zážitku, zpestření nebo aférce. Na hlavní stránce seznamky je počítadlo, které ukazuje, kolik je na seznamce uživatelů. Toto číslo neustále přibývá, ale nejsem si jistá, zda je vůbec možné, že tolik lidí touží po nezávazném flirtu. Přesvědčím se tedy sama, jak seznamka opravdu funguje.

Cílem seznamky je najít vám 100% tajného milence či milenku, kteří touží po stejném dobrodružství jako vy. Současně má však za úkol chránit vaše manželství nebo vztah.

Seznamka je k dispozici také jako aplikace, kterou si můžete stáhnout v Apple Store a Google Play.

Pro koho je Victoria Milan vhodná?

Možná právě zažíváte ve vztahu stereotyp nebo i nějaké potíže a nic vás v životě netěší. Láska již dávno vyprchala a každý váš den je stejný. Dle mého názoru není nevěra řešením, na druhou stranu, nevinný flirt či milostná romance mohou okořenit váš život a pomoci i vašemu stávajícímu vztahu. Ne vždy to tak ale bývá a partnerovi se takový románek líbit většinou nemusí. Z toho důvodu Victoria Milan dbá na bezpečnost a diskrétnost.

Victoria Milan

Na co si dát pozor?

Ačkoliv seznamka prosazuje seznamování i v případě manželství nebo vztahu, nezapomeňte na to, že pokud se partner o vašem počínání dozví, budete se velmi stěží obhajovat. Nevěra je nevěrou, ať již je prováděna jakýmkoliv způsobem a můžete tak přijít o stálého partnera, který vás měl opravdu rád.

Na druhou stranu, pokud jste v opravdu nenaplněném manželství, kde jste dlouhodobě nespokojení, řešením může být pouze partnerská poradna, rozvod nebo právě tajná aféra s někým, kdo je ve stejné situaci. To vám pomůže naplnit vaše nenaplněné touhy a probudit ve vás opět život.

Také si dejte pozor na to, co komu píšete. Ačkoliv seznamka své profily ověřuje, mnohdy je složité rozpoznat falešné účty od těch pravých. Někdo by tak mohl zneužít informací získaných od vás.

Jak Victoria Milan funguje?

Jak již jsem zmínila, Victoria Milan je evropská seznamka, na které se můžete registrovat a vytvořit si tak anonymní profil. Poté můžete hledat protějšky podle vaší lokality, psát si, seznamovat se a plánovat schůzky. Seznamka je 100% anonymní. Při registraci nejsou vyžadovány citlivé osobní identifikační údaje, jako je jméno, adresa, telefonní číslo a podobně. Můžete si tedy vymyslet uživatelské jméno a založit si anonymní emailový účet u jednoho z mnoha poskytovatelů emailů.

Jaký je rozdíl oproti klasické seznamce?

Victoria Milan nabízí oproti klasické seznamce skutečné profily, které jsou pravidelně ověřovány. Všichni členové navíc mohou nahlásit profily, u kterých mají podezření, že jsou falešné.

Na rozdíl od klasických seznamek je Victoria Milan vytvořená právě pro zadané ženy či muže nebo vdané ženy a ženaté muže. U klasických seznamek většinou lidé zatajují skutečnost, že jsou zadaní, v této seznamce je to naopak. Není zde důvod o svém vztahovém statusu lhát. Většina členů se registruje se slovy „hledám zadanou ženu“ nebo „hledám ženatého muže“.

Victoria Milan

Jak je to s bezpečností?

Bezpečnost na seznamce Victoria Milan je zajištěna několika funkcemi:

 1. Nástroje pro úpravu fotografií

Seznamka nabízí uživatelům nástroje pro úpravu fotografií, díky čemuž můžete snadno maskovat svou tvář nebo skrýt detaily. Fotky je možné rozmazat, překrýt černým rámečkem nebo sexy maskou.

 1. Anonymní uživatelské jméno

Na profilu nelze používat své skutečné jméno, uživatelé si musí vymyslet 100% anonymní uživatelské jméno.

 1. Není propojeno se sociálními médii

Victoria Milan není propojena se sociálními médii.

 1. Nouzové tlačítko

Na webovém rozhraní nebo v aplikaci je k dispozici viditelné nouzové tlačítko, které vás okamžitě přesměruje na jinou stránku. Využijete jej v případě, že potřebujete ze seznamky urychleně zmizet.

 1. Nedohledatelná identita

Při registraci nezadáváte žádné osobní údaje. Veškeré informace jsou zpracovávány na nejvyšší úrovni zabezpečení.

 1. Autologout™

Seznamka má také svůj vlastní chytrý systém Autologout, který pozná, pokud jste na stránce nečinní. Zapomenete-li se odhlásit, tato funkce vás odhlásí z vašeho účtu automaticky.

 1. Není ve výpisu kreditní karty

Victoria Milan předplatné se údajně ani neobjeví ve vašem bankovním výpisu.

 1. ChatExpire™

Ochranu budete mít i v případě chatování. Po přečtení a uplynutí několika vteřin nebo minut vaše zprávy automaticky zmizí a nebudou dohledatelné.

Jaké funkce Victoria Milan nabízí oproti jiným seznamkám? Podívejte se na tabulku.

Victoria Milan
Srovnání Victoria Milan s ostatními seznamkami

Jak se registrovat?

Jaký je postup registrace na seznamce Victoria Milan?

Na úvodní stránce Victoriamilan.cz klikněte na Poznej svoji spřízněnou duši

Victoria Milan
Victoria Milan registrace

Následně budete již pokračovat podle formuláře a vyplňovat potřebné (nikoliv však soukromé) údaje. Nejprve vyberete, v jakém jste momentálně vztahu, vložíte vaši emailovou adresu a odešlete žádost. Poté obdržíte zprávu s potvrzovacím odkazem. Na ten kliknete a hned se můžete přihlásit.

Po prvním přihlášení budete vyzváni k doplnění údajů, jako je popis postavy, vzhled apod. Poté můžete nahrát profilovou fotku, přičemž si sami zvolíte, zda ukážete celý obličej nebo jej rozmažete. Registrace na Victoria Milan je zdarma.

Cena

Abyste mohli svůj profil využívat, musíte si aktivovat placené členství. Získáte tak zajímavé výhody, jako například neomezené odesílání zpráv, rozesílání virtuálních dárků apod.

Deaktivace účtu

Účet na Victoria Milan můžete deaktivovat v sekci Nastavení. Nedojde tak ale k trvalému smazání účtu, ale pouze k deaktivaci automatickému obnovení. Pokud chcete profil opravdu trvale smazat, je nutné vyplnit v sekci Nastavení formulář pro úplné vymazání. Podpora vám na tento požadavek odpoví a popíše vám další postup.

Výhody a nevýhody

Seznamka Victoria Milan přináší hned několik výhod, ale má také své nevýhody. Jaké to jsou?

Výhody

 • Registrace zdarma
 • Velká členská základna zadaných i ženatých a vdaných
 • 100% anonymita, diskrétnost a bezpečnost
 • Více než 6 mil. Uživatelů z celé Evropy
 • Zajímavé funkce a nástroje

Nevýhody

 • Podpora polygamie a nevěry
 • Automatická obnova služeb
 • Omezený free účet
 • Složitý postup deaktivace

Alternativy

 • Elite Date
 • Seznamka Yellobar

Elite Date

Elite Date je seznamka pro elitní klienty. Jedná se o jednu z nejnavštěvovanějších seznamek v České republice. Tato seznamka je určena pro hledání vážnějšího vztahu a považována za seznamku pro náročné. Zaměřuje se na osoby od 25 do 45 let, ale můžete zde samozřejmě nalézt osoby mladší či starší.

Registrace je zdarma, ale členství v seznamce je zpoplatněné. Lze si jej předplatit na 3, 6 nebo 12 měsíců. Prohlížení profilů nebo kontaktování uživatelů je za poplatek. Tato seznamka je určena pro ty, kdo hledají pravou lásku a vážný vztah. Nehodí se pro flirt nebo méně vážné vztahy, a pro to je pravým opakem Victoria Milan.

Seznamka Yellobar

Seznamka Yellobar je ryze česká seznamka, která se sice neřadí k těm největším v české republice. Na druhou stranu si získala velmi dobrou pověst. Tato seznamka je primárně určena pro vážná seznámení a každý profil je pečlivě kontrolován. Aktivace účtu je zpoplatněna jednorázovou částkou 199 Kč – dále již nejsou třeba žádné další měsíční platby. Seznamka navíc disponuje zajímavými funkcemi, které ještě usnadní seznamování.

Naše hodnocení seznamky Victoria Milan

Plusy

 • Určena pro ženaté a vdané - nemusíte nic tajit 
 • Zaručuje soukromí a diskrétnost
 • Snadné vyhledávání uživatelů v dané lokalitě
 • Zajímavé funkce pro ještě vyšší anonymitu
 • Více než 6 mil. uživatel z celé Evropy

Mínusy

 • Některé funkce jsou přístupné až v Premium verzi
 • Automatická obnova Premium členství
 • Složitý proces dektivace a zrušení účtu

Hodnocení Radírny

Seznamka Victoria Milan je určená pro zadané nebo ženaté, čímž mnohým uživatelům usnadňuje celou situaci. Ti tak nemusí nikomu vysvětlovat, že jsou sice ve vztahu, ale potřebují si trochu okořenit život. Výhodou této seznamky je široká základna uživatelů a možnost vyhledávání vhodného protějšku podle lokality. Nevýhodou pak je omezený free účet, přičemž abyste mohli využívat všech výhod, které seznamka nabízí, musíte si zaplatit Premium členství.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *