Mobilní aplikace vhodné při hubnutí

Máte problémy s pár kily navíc? Nevíte, jak si hlídat příjem potravin? Nevíte, co si uvařit? Potřebujete zhubnout nebo chcete začít zdravě žít? Nebo máte zdravotní problémy, kterých se ne a ne zbavit? Máme pro vás jednoduché, ale přitom velmi efektivní řešení a v podobě mobilní aplikace.

Aplikace Dietní recepty

Aplikace Dietní recepty najdete ke stažení na https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zonemedia.recepty. K dispozici je samozřejmě zcela ZDARMA a bude fungovat na každém chytrém telefonu s Androidem. Aplikace obsahuje obrovské množství zdravých receptů, které jsou vhodné při hubnutí a zdravém životním stylu. Recepty jsou rozděleny do kategorií snídaně, předkrmy, hlavní jídla, pomazánky, nápoje, polévky, dezerty, saláty. Prostě ideální diety na zhubnutí. Všechny tyto recepty jsou navíc obsaženy na naší stránce www.dietyahubnuti.cz v sekci Recepty na hubnutí. Pravidelně pro vás také připravuje nové dietní recepty na každý týden!

Dietní recepty

Aplikace Diety na zhubnutí

Vyzkoušeli jste už velké množství diet a hubnutí se nedostavilo? Chcete zhubnout a nevíte jak? Stáhněte si do svého chytrého telefonu aplikaci Diety na zhubnutí, kterou najdete zde: https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.zonemedia.dietyahubnuti, samozřejmě ZDARMA. Diety jsou rozděleny přehledně do kategorií na redukční, léčebné, detoxikační a diety upravující životosprávu. Najdete zde přesně tu dietu, která Vám bude vyhovovat a odstraní vaše kila navíc, anebo vyřeší zdravotní problém.

Diety na zhubnutí

Obě aplikace přináší na Google Play lifestylový portál o hubnutí Diety a Hubnutí (www.dietyahubnuti.cz) a vyvinula je pro vás digitální agentura ZoneMedia Digital s.r.o. (www.zonemedia.sk).

Držíme vám palce v hubnutí a zdravém životním stylu a přejeme mnoho úspěchů při používání této mobilní aplikace.

2 komentářů k Mobilní aplikace vhodné při hubnutí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *