Jak vybrat kvalitní školu MBA?

Uspět v pracovním životě a vybudovat si kariéru na manažerských pozicích znamená mít schopnosti a znalosti na vysoké úrovni. Je třeba se perfektně orientovat ve svém oboru, ale také umět komunikovat s lidmi a vést je tím správným směrem. Nejen mnoho nadnárodních firem, ale také českých společností, dává při výběru svých zaměstnanců na vyšší pozice přednost kandidátům s MBA titulem. Mají tak totiž jistotu, že přijímají kvalitního manažera s vysoce ceněnými schopnostmi. Jak se stát jedním z nich? Vsaďte na studium MBA.

Investice do vlastního vzdělání se vyplatí v každém případě, avšak vždy je nutná rozvážná volba institutu, kterému úlohu svého vzdělavatele svěříte. Škol nabízejících studium MBA je poměrně hodně, avšak ne každá je dostatečně kvalitní. To ale rozhodně neplatí o Business Institutu, který patří mezi největší školy svého druhu a nabízí špičkové studium MBA v Praze. Splňuje totiž veškerá kritéria, která jsou důležitým předpokladem k získání nových vědomostí, rozšíření profesních, ale i osobních obzorů a navázání cenných kontaktů. Stojí za ním tradice i potřebné akreditace zaručující maximálně kvalitní služby. Jaká další kritéria jsou podstatná?

Široký výběr programů s praktickým zaměřením

Každý obor podnikání vyžaduje jiný přístup, znalosti a dovednosti, proto je důležité zvolit si studium, které bude co nejlépe odpovídat profesnímu zaměření člověka. Business Institut nabízí studentům více než dvacet programů MBA. Výuka probíhá moderní formou na reálných příkladech a případových studiích, tedy nikoliv pouhá suchá teorie, ale dovednosti uplatněné přímo v praxi. Kombinovaná forma e-learningu a lektorských setkání umožňuje získání praktických znalostí a zkušeností. To vše maximálně flexibilně, aby bylo možné skloubit studium MBA s profesním i osobním životem.

informace o studiu

Kvalitní lektoři

S Business Institutem spolupracuje více jak sto odborníků a profesionálů z praxe i akademického prostředí. Špičkový lektorský tým patří mezi kapacity ve svém oboru a cenné mnohaleté zkušenosti z manažerské praxe ochotně předává svým studentům.

Služby nad rámec studia

Kromě samotného získání vědomostí je velkou předností MBA školy i získávání kontaktů a setkání se zajímavými osobnostmi, ať už prostřednictvím přednášek, networkingových setkání, blokových modulů, ale i různých společenských akcí. I to je velkým plusem Business Institutu.

Výběr kvalitního MBA institutu vám zajistí nejlepší cestu k úspěšné kariéře, proto jej nepodceňujte a volte to nejlepší.

Rate this post

2 komentářů k Jak vybrat kvalitní školu MBA?

  1. MBA som si urobila práve na českej MBA škole kvôli kvalite, ale jedno ma hnevá. V Čechách sa MBA akceptuje, u nás je s tým stále problém. Avšak odporúčam a pre mňa jednoznačne European School of Business and Management, pretože ich programy sú viac zamerané na vedenie a biznis ako taký.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.