Multimediální studium, to je multimediální tvorba

Pokud chcete praktickou a cílenou přípravu nejen pro studium na vysoké škole, ale i pro život v praxi je vhodným řešením Soukromá střední škola cestovního ruchu ARCUS nacházející se v Praze. Systém výuky je založen na výuce odborných předmětů, jazyků a praktických zkušenostech, které studenti získávají ve spolupráci s reálnou cestovní kanceláří ARCUS. Studující mají tedy příležitost své teoretické znalosti vyzkoušet ve fungující firmě, odměnou jsou nejen cenné zkušenosti a vylepšení si budoucího životopisu, ale i finanční odměna za odvedenou práci.

Studijní obor Multimediální tvorba nabízí nepřeberné množství odborných předmětů, jako je například písmo a figurální tvorba, studium fotografie, tvorba a správa webových stránek, studium designu. Na výuce, která vede žáky k samostatné práci, se podílí i vyučující vysokých škol a experti z praxe s důrazem na individuální přístup.

multimedia

Přehled rodičů o výuce

Díky technické vybavenosti je pro rodiče zajištěn přístup do informačního systému školy. Budete tedy každý den, po zadání individuálních přístupových údajů, informování nejen o docházce do školy, ale i o dosažených studijních výsledcích. Vaše dítě má v zabezpečeném systému k dispozici 24 hodin denně veškeré studijní materiály. Což je výhodou v případě nemoci či plánované dovolené.

Studenti mohou využívat i mimo vyučovací dobu počítačové učebny a internet. Připraveny jsou i ateliéry pro volnočasové aktivity a přípravu k předmětu výtvarná tvorba.

Přijďte k nám!

Přijímací řízení samotné je postaveno na vykonání talentové zkoušky a jsou zohledněny studijní výsledky dosažené v sedmém a osmém ročníku základní školy. Bonifikaci udílíme i pro účastníky olympiád a za tvorbu projektů.

Pro studenty, kteří nežijí v Praze, zajišťujeme ubytování. Pro pražské zájemce je výhodou pohodlná dostupnost (nedaleko stanice metra B Hloubětín).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *