Catch me, Patch me – recenze náplasti

Hubnutí je těžký boj snad pro každého. Snížit váhu sotva o pár gramů jde tak těžko, přitom přibrat lze pouhopouhým pohlédnutím na sladký koláč. Také to tak máte? Pro boj s kily jste už vyzkoušeli ledacos, ale nic vám nepomohlo? Teď  můžete vyzkoušet náplast Catch me, Patch me! , která funguje na třech jednoduchých krocích, díky kterým jde váha opravdu dolů. Tudíž žádná dřina v posilovně a hladovění, pouze náplast Catch me, Patch me!.

Trend náplastí na hubnutí aneb hubnutí bez námahy

S náplastmi na hubnutí jakoby se roztrhl pytel. Tahle vám slibuje tohle a támhle ta zase o něco lepší výsledek. Jak si tedy vybrat a jak náplasti na hubnutí vlastně fungují? Náplast na hubnutí je fenoménem dnešní doby. Kdo by nechtěl hubnout pouhopouhým nalepením náplasti bez omezování se v posilovně nebo při krutých dietách. Řekněme si na rovinu, tříhodinový dril v posilovně a dodržování správné životosprávy dost dobře nezapadá do konceptu dnešní uspěchané doby. Zkrátka a dobře na něj v našem diáři nezbylo místo. Oproti tomu náplast na hubnutí všem uživatelům nabízí mnohem pohodlnější cestu hubnutí, po které se většina z nich chce dát. Každodenní nalepení náplasti na tělo zabere sotva pár sekund, což náš už ráno úkoly nabitý diář nijak nezahltí ani nerozhodí.

Náplast Catch me, Patch me! funguje podobně jako ta nikotinová!

Náplasti na hubnutí a tudíž i náplast Catch me, Patch me! funguje na stejném principu jako náplast nikotinová. Tu používají kuřáci s cílem típnout svou poslední cigaretu. Skrz nikotinovou náplast se do jejich těla uvolňuje určitá dávka nikotinu, která kuřákovi alespoň nějak vyrovná jeho deficit při odvykání. Pak už to chce jen vydržet a zbavit se zvyku sáhnout po cigaretě, kdykoliv přijde vhodná chvilka s přáteli. Podobně funguje i náplast Catch me, Patch me!, která do těla propustí látky podporující hubnutí a detox. Ty se do těla zpravidla uvolňují po celý den, čímž je výsledek mnohem efektivnější. I přes fakt, že je náplast Catch me, Patch me! efektivní volbou, ze 120 kilového chlápka štíhlého sportovce přes noc a sama rozhodně neudělá. Proto je vhodné při jejím používání dodržovat pitný režim a hubnutí jít maličko naproti. A na náplast Catch me, Patch me! se dívat spíše jako na maximální podporu při hubnutí než to všechno nechat jen na ní.

Co obsahuje náplast Catch me, Patch me! ?

A teď už přímo k věci. Náplast Catch me, Patch me! je hitem v oblasti hubnutí. Proč? Protože slibuje zaručené výsledky úbytku váhy, zrychlení metabolismu a detoxikaci celého těla. Jedno balení náplastiCatch me, Patch me! Obsahuje 15 náplastí na patnáct dní. Krom výhody její jednoduché aplikace,  stkví její kouzlo i v obsažených látkách, které přímo souvisejí s úbytkem váhy.  Náplast Catch me, Patch me! obsahuje extrakt z Garcinie kambodžské, z plodu keře rostoucího v jihovýchodní Asii. Garcinia kambodžská je známá pro své využití v ajurvédské medicíně, ale hlavně pro své účinky související s úbytkem váhy. Obsahuje kyselinu hydroxycitronovou, která výrazně přispívá ke snížení tělesné hmotnosti, navozuje pocit sytosti a v těle pomáhá vytvářet serotonin, který je známý jako hormon dobré nálady. Když tedy sečteme účinky Garcinie kambodžské vidíme, že je její extrakt v náplasti Catch me, Patch me! zcela na pravém místě.

Není však jediným, náplast Catch me, Patch me! spojuje účinky hned několika hubnutí podporujících plodů, a tak je v náplasti přítomen i extrakt guarany. Guarana je drobným plodem popínavé dřevěné liány rostoucí podél řeky Amazonky. Kolem gurarany existuje hodně příběhů a mýtů, mnohem důležitější je však její obsah vitamínů a důležitých látek. Guarana obsahuje kofein, vitamíny A, B1, B3, C a E a minerální látky vápník, hořčík, draslík, fosfor a jiné.  Důležité jsou i její účinky na hubnutí, guarana stimuluje náš organismus, dodá nám energii a zažene pocit hladu.

Catch me

Chaluha bublinatá neboli Fucus vesiculosus je dalším složením náplasti Catch me, Patch me!, respektive její extrakt. Chaluha bublinatá je zeleno-hnědá nebo žluto-hnědá chaluha, která se vyskytuje u Severního a Baltského moře. Obsahuje uhličitan sodný a draselný, vitamín C, jód a další složky, díky kterým  zvyšuje funkci štítné žlázy, urychluje látkovou výměnu a tím je hojně využívána při snaze zhubnout.

Jak působí náplast Catch me, Patch me! na organismus?

Náplast Catch me, Patch me! v sobě ukrývá celou řadu přírodních extraktů, které samostatně příznivě ovlivňují hubnutí, jejich spojením je tak efektivní výsledek zaručen. Do organismu se dostávají jen přírodní látky, které:

 • nezatěžují organismus
 • nevyvolávají žádné alergické reakce
 • příznivě působí na organismus
 • Náplast Catch me, Patch me! odbourává nadbytečné tuky z těla. Nadbytečné ukládání tuků  v těle má z následek přibírání na váze. Způsobuje ho nejen špatná a nevyvážená strava, ale také nepravidelná strava, kdy si tělo pro jistotu a pro případ další nedodané porce zajistí něco do zásoby. Do nejrůznějších diet jsou zařazeny tak zvané spalovače tuků, které zajistí rychlejší činnost metabolismu a tudíž i lepší funkci organismu. Spálit tuky vám pomůže náplastCatch me, Patch me!, která obsahuje přírodní a vyvážený přísun živin a minerálních látek, které zajistí rychlejší spalování nežádoucích tuků.
 • Náplast Catch me, Patch me! urychluje metabolismus, což je základem pro rychlé hubnutí.Znáte to, když má někdo příliš rychlý metabolismus, může sníst cokoliv, aniž by přibral na váze. Dotyčný má spíše problém přibrat, což mu ostatní, kteří bojují s kily navíc nejspíš velmi závidí. Tudíž hlavním cílem lidí, kteří se snaží zhubnout by tak mělo být zrychlení až příliš pomalého metabolismu. Svým složením náplast Catch me, Patch me! metabolismus zrychlí a vy tak budete na cestě k vysněné postavě.
 • Náplast Catch me, Patch me! odstraňuje toxiny z těla a tím příznivě ovlivní váš zdravotní stav a celkovou pohodu vůbec. Toxiny se v našem těle usazují neustále. Může za ně nevyvážená a špatná strava, nedostatečný pitný režim, málo ovoce a zeleniny, hodně cukrů. Nadbytek takových látek tělo neumí zpracovat, respektive zpracovává je velice pomalu a tudíž hodně z těchto toxinů se usazuje v našem těle, nejvíce pak ve střevech, kde mohou být počátkem méně či více závažných onemocnění. Pro hubnutí a celkovou očistu organismu je tak nanejvýš důležitý detox, který přináší vyvážený obsah náplasti Catch me, Patch me!.

 Náplast Catch me Patch me

 • Náplast Catch me, Patch me! zajišťuje celkovou pohodu. Příjem vitamínů a minerálů z guarany, Garcinie kambodžské a chaluhy bublinaté přinášejí vyrovnanost, větší přísun energie a tudíž i celkovou pohodu, která se významně podepíše na vaší snaze zhubnout.
Koupit náplast Catch me

Porovnání s konkurencí

Náplasti na hubnutí jsou dnes přítomným trendem. Hubnout s náplastí tajně schovanou pod oblečením je zkrátka in. A proto se spíše než jen s náplastí Catch me, Patch me! setkáte i s jinými druhy. Řečeno na rovinu, náplastí na hubnutí je na trhu opravdu hodně, ne všechny však slibují zaručený výsledek. Oproti ostatním má náplast Catch me, Patch me! hned několik výhod:

 • působí 24 hodin denně, kdy jsou příznivé látky postupně uvolňovány do organismu,
 • je založena na opravdových účincích plodin, které samostatně přispívají ke ztrátě váhy,
 • má celou řadu pozitivních ohlasů uživatelů ,
 • na hubnutí se zaměřuje jako na celek, tudíž neslibuje jen zázračnou ztrátu váhy, nýbrž tělo detoxikuje, čímž urychlí metabolismus, který pak spálí více tuků a to všechno vede k větší pohodě. A na tomto principu je založena garantovaná ztráta váhy bez jojo efektu.

Kiesky náplasti na hubnutí

Tyto náplasti mají jednu výraznou výhodu – cenu. Jsou v prodeji už od 38 Kč za kus. Zkušenosti zákazníků jsou však takové, že jedno balení málokdy stačí k tomu, aby se projevil požadovaný efekt, většinou se ale setkáme s pozitivními ohlasy.

Wellife náplasti na hubnutí

Někteří uživatelé na nich kritizují výraznější vůni a složitější odstraňování. Zkušenosti uživatelů s nimi se poměrně dost liší – od naprosto pochvalných názorů až po čistě negativní názory. Je zřejmě potřeba počítat s tím, že v diskuzích se ozývají především ti uživatelé, kteří mají nějakou stížnost.

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

 1. Dobrý den,kde se dají sehnat tyto naplasti na hubnutí,děkuji

 2. Dobrý den, kde se tyto náplasti koupí a kolik stojí? Děkuji

 3. Dobrý den,na které místo na těle je nejlépe náplast nalepit?

 4. Koupil jsem u vás náplasti catch me,patch me,jak se používají,na která místa se lepí.Děkuji Petr Juriga

 5. Dobrý den, prosím, jak objednat?

 6. Dobrý den,dnes jsem obdržela náplasti na hubnutí chat me,chtěla jsem se zeptat,kam si náplast nalepit,protože v návodu se píše lepit na záda,nebo na rameno,tak nevím,když chci zhubnout na břiše?Předem děkuji za odpověď,sluníčkový den Sonča.

 7. Dobrý den,
  též bych se chtěla zeptat kolik stojí balení? Kam se lepí náplast
  CATCH ME,PATCH ME ? Děkuji za odpovědět.
  Přeji hezký den.
  Jana

 8. dobry den mam naplast catch me.patch me muze ma pri hubnuti bolet pater hlava a brisko?jinak sem s nimi spokojna.dakujem za odpoved.

 9. můžete mě prosím napsat adresu, kde se kupují náplasti Patch ma! ?? Děkuji

 10. Dobrý den, mohu tuto náplast když jsem prodělala trombózu v noze?

 11. chci se zeptat jestli ta naplast opravdu tak funguje ze zhodite za mesic….13kg..Dekuji za odpoved a kdyz to nefenguje tak vratite penize spet,,ok

 12. VÁŽENÍ,MŮJ OSOBNÍ NÁZOR NA TYTO ” ZÁZRAČNÉ “NÁPLSTI. KDYBY TAK FUNGOVALI JAK SE UVÁDÍ,TEN, KDO TUTO ” ZÁZRAČNOU ” METODU OBJEVIL, BY DOSTAL ZARUČENĚ NOBELOVU CENU !! Ti, KDO NAIVNĚ UVĚŘÍ, ZAPLATÍ TAKŘÍKAJÍC DAŇ Z BLBOSTI !!!
  VĚŘÍM, SNAD JENOM V TO, ŽE BY BYLO KRÁSNÉ A HLAVNĚ POHODLNÉ KDYBY TO TAK FUNGOVALO ! ZAMYSLETE SE NAT TÍM LOGICKY ! VŠEM DŮVĚŘIVCŮM PŘEJI ABYSE JIM TEDY TOUTO METODOU PODAŘILO BEZ NÁMAHY ZHUBNOUT !!! JINAK JEŠTĚ DOBRÝ PSYCHOLOGICKÝ TAH, PŘED VÁNOCEMA …. hihihi…… JÁ

 13. Není mě jasné, jestli je možné s náplastí i plavat- myšleno namočení ve vodě děkuji

 14. Mám tuto náplast dá se nalepit jinam než pod lopatku, a jestli nevadí když se namočí při sprchování děkuji.

 15. Mohu tyto náplasti užívat, když kojím?

 16. tyto náplasti nepomáhají,měla jsem 1.etapu a zaplatila 990kč.Jen tahání z lidí peníze.Ivana

 17. Náplast používám 20 dní a mám dole 4 kila

 18. Zakoupuila jsem balení za 990kč. Po měsíci lepení jsem zhubla 2kg a cholesterol byl stejný, než dříve.

 19. Prosím o laskavé sdělení, kam se náplasti musí nalepit, není to v češtině uvedeno. Děkuji Dana

 20. Dobry den chci se zeptat kam se naplast lepi dekuji Jana

 21. Mohu používat náplast když kojím, a jesce jsem prodělala trombózu v noze, dekuji předem za odpověď.

 22. Mohu používat náplast pří plavání? Děkuji za odpověď.

 23. Mohu používat náplast pří plavání? Děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *