Hallu Forte (Hallu Motion) – recenze, diskuze, zkušenosti

Především ženy starší čtyřicet let trpí halluxem. Tento název v sobě skrývá nevzhledné vykřivení palce dolní končetiny. Ten je vybočený směrem k ostatním prstům. Na jeho kloubu vyrůstá kostní výrůstek, který znepříjemňuje nošení obuvi. Tato nemoc je často součástí rozsáhlé deformace celého přednoží, kterou mohou tvořit kladívkové prsty, prodloužení či zkrácení šlach a vazů na palci nebo vykloubení drobných kůstek pod záprstní kostí. Hallux Valgus, jak zní jeho celý latinský název, bývá podmíněn především geneticky. Na jeho vzniku se však podílí také nevhodná obuv, úrazy nebo nedostatek vitamínů a minerálů. Obzvláště náchylní k tomuto onemocnění jsou lidé nosící boty na podpatcích nebo ti, kteří toho mnoho nachodí. V počáteční fázi se vychýlení palce projevuje bolestmi a zduřením kloubu. Pak následuje pokles podélné a příčné klenby. Dochází k artrotickým změnám kloubu. Patrná je také častá únava přednoží v zátěži. Hallux se dá operativně odstranit nebo léčit pomocí fyzioterapie. Důležité je aktivní cvičení. Existuje množství pomůcek snažících se odstranit nebo zmírnit tuto vadu. Jsou to hlavně různé ortopedické vložky a meziprstní korektory. Mnohé z nich však pouze na krátký čas uleví bolesti. Změna  nastala až s objevením speciálního korektoru Hallu Forte (někdy ho také nalezenete pod označením Hallu Motion). Ten je vyroben speciální technologií a na rozdíl od ostatních podobných pomůcek má velmi dobrou účinnost. Vadu odstraňuje rychle. Navíc se příjemné nosí.

Hallux valgus

Jak předcházet halluxu

Při vzniku halluxu je důležitá změna obuvi. Účinné mohou být také cvičení nebo zvláštní procedury. Toto však ne ve všech případech pomáhá. Naštěstí existuje výše uvedená speciální pomůcka na vbočené prsty Hallu Forte. Díky ní je možno získat opět krásná a obratná chodidla, zlepšit jejich prokrvení a posílit hlezenní kloub. Hallu Forte rovněž snižuje počet odřenin, mozolů a otoků a odstraňuje zánětlivé stavy a bolesti.

Jakákoliv bolest nám ztrpčuje život. Korektor Hallu Forte (Motion) ji však spolehlivě odstraní na buněčné úrovni. Věřte tomu, že se nikdy pořádně nezbavíte žádné nemoci, pokud budete cítit bolest. Tato pomůcka také zvyšuje výdrž a elasticitu kloubů, ale hlavně rychle odstraňuje tuto deformaci palce.

Jedná se o opravdu účinný korektor tohoto onemocnění. Vyroben je ze speciálního ortopedického plastu, který vychází z moderních technologií využívaných do té doby pouze v rehabilitačních zařízeních určených výlučně pro vrcholové sportovce. Nijak neomezuje naši běžnou činnost. nasazuje se totiž na palec převážně jen v době spánku nebo odpočinku. Vhodný je pro jakoukoliv velikost nohy. Ani alergici se nemusí bát používat tuto pomůcku, protože nezpůsobuje žádná podráždění. Díky nové receptuře ženy již během jednoho měsíce získají zdravé nohy, které budou stejně výkonné jako před vznikem halluxu. Tato zdravotní pomůcka totiž působí rychle a mimořádně účinně. Je zcela bezpečná, neboť neobsahuje žádnou chemii. Vyrobena je výlučně z přírodních materiálů.

Jak funguje korektor

Vědci na základě klinických testů potvrdili mimořádné účinky Hallu Forte (resp. Hallu Motion). Ty byly provedeny na Státní univerzité v americkém Scrantonu. Výrobek je založen na jedné unikátní složce, díky které se rychle dostaví nadprůměrný a mnohostranný účinek. Zrychluje korekturu polohy palce a zároveň odstraňuje zánětlivý stav a brání dalším deformacím v této oblasti nohy. Tato vysoce účinná pomůcka nejenže výrazné posiluje a stabilizuje dolní končetinu, ale rovněž odstraňuje bolest a nepohodlí.

hallu forte

Za dobu své existence si Hallu Forte získal mnoho spokojených zákazníků. Ti již po jedné noci používání tohoto korektoru začli opět normálně chodit. Nohy jsou opět krásné jako dříve. Vyrovná nám palec a špatné postavení kloubu. Díky tomuto korektoru se podstatně zkrátí doba rehabilitace. Upevněním přes nárt zajistí mimořádně účinnou fixaci a odpruží spodní část chodidla v oblasti pod bříšky prstů.

Hallu Forte se dostane koupit v několika provedeních. K oblíbeným patří především gelový meziprstní korektor. Ten se dodává se samodržícím proužkem. Kromě korektury vybočeného prstu je také oporou nohy při našlapování a chůzi. Zároveň mírní bolest hlavně po operačním zákroku. Tento druh se dá nosit v obuvi. Fixuje palec a s ním sousedící prst za pomoci elastického samolepícího proužku. K výrobě tohoto typu gelového korektoru je použit mimořádně měkký nano gel, který hydratuje pokožku. Samolepící proužek je z unikátního mikrovlákna tvořeného ze tří čtvrtin nylonem. Zbylých 25 % pak představuje spandex.  Je dostatečně pružný a neklouže. Celou dobu zůstavá na stejném místě. Tento gelový meziprstní korektor se dodává v univerzální velikosti v růžovošedé či tělové barvě. V jednom balení najdeme dva kusy. Gel je snadno omyvatelný. Doporučuje se prát při teplotě 30 stupňů.

Tato pomůcka je rovněž dostupná v navlékací variantě. Po operaci snadno koriguje palec a napravuje vadné postavení kloubu. Podstatně také zkracuje celkovou dobu rehabilitace. Dá se používat ve dne i v noci. Také tento typ Hallu Forte se vyrábí v univerzální velikosti v příjemné tělové barvě. Korektor se snadno nasadí na palec. Nosit se dá také na sousedním prstu.

Dalším typem je varianta s bočním chráničem. Ten nám spolehlivě ochraňuje palec a důkladně koriguje špatné nastavení prstu. Jeho nošení je příjemné, protože výrobek je z měkkého gelu, takže netlačí. Také tento typ lze používat jak v noci, tak ve dne. Kromě ochrany tzv. kostky před otlaky rovněž zabraňuje tvorbě puchýřů a kuřích ok. Vhodný je do nové nerozchozené obuvi. Použít se dá také při sportovních aktivitách či turistice. Také tento typ se snadno myje. Dodává se v univerzální velikosti v bílé barvě. Korektor se nasadí mezi palec a sousední prst a jeho oko se provlékne přes palec. Tento typ však není vhodný pro osoby trpící cukrovkou nebo špatným krevním oběhem. Nelze jej použít na otevřené rány.

Zkušenosti pacientů

Reakce lidí na použití tohoto korektoru nás nepřekvapí. Tato ortopedická pomůcka je zcela jedinečná. Její uživatelé si především chválí kratkou dobu léčby. Hallux Valgus je také pohodlný. Jeho nošení lidi nijak neomezuje v každodenních činnostech. Měkký gel naopak příjemně zvlhčuje prsty. Rovněž cena je velice příznivá. Korektor si lze také pohodlně objednat na těchto internetových stránkách. Pokud se již rozhodneme si tuto vynikající vysoce účinnou pomůcku zakoupit, určitě nám to schválí každý dobrý lékař. Za vše vypovídají zkušenosti lidí, kteří používali Hallu Forte. Například paní Jarka z Mohelnice vyzkoušela několik různých ortopedických vložek. Ty ji však pouze na čas zmírnily bolest. Až když objevila Hallu Forte, bolesti odezněly, ale i palec u nohy získal správný tvar. Teď již se paní Jarka cítí mnohem lépe. Problémy s vykřivením palce jsou pryč a proto teď může vést znovu plnohodnotný život bez bolesti nohou. Podobně na to byla paní Ilona z Frýdku – Místku. Po několika letech používání různých ortoppedických vložek a korektorů již přestávala věřit, že se halluxe někdy zbaví. Ale jenom do té doby než si pořídila tento korekto. Po několikatýdenním nošení deformace zcela vymizela. Teď si paní Ilona opět užívá život tak, jako tomu bylo dříve.

Další informace a možnost objednání naleznete zde.

8 komentářů k Hallu Forte (Hallu Motion) – recenze, diskuze, zkušenosti

 1. doporučuju. nedávno jsem vyzkoušela. užívala jsem to jen pár týdnů a palec se mi spravil.

 2. moje vbocene palce vypadaly fakt spatne. chodila jsem jak lachtan. jsem uz stara babrdle tak jsem ani neverila ze bych to nejak mohla vylecit. tento korektor jsem pouzivala necely mesic a uz muzu chodit skoro jako zase za mlada. svym jmenem vsem doporucuji.

 3. Potvrzuji účinek korektoru Hallu Forte. Zhruba měsíc jsem si jej nasazovala vždy na noc a už mám opět narovnaný palec.

 4. Dobrá den! Můžu užívat tento produkt i při artritídě?

 5. objednal jsem 1 kus HALUS MOTION na dobirku .
  Dekuji za tuto proverovaci stranku ktera rika pravdu

 6. Prosím o možnost nabídnout 1 pár Hallu forte – “Korekčných přístrojů na vybočené palce”, ještě nepoužitých, kvůli kontraindikaci, protože jsem se dopředu neinformoval…

  ;u

 7. Tak, pomáhá to nebo je to podvod, názory se nějak různí?

 8. Dobrý den – dotaz na p. Zdenku Smetanovou, Praha.
  Prosím, pomohl Vám jen ten korektor a nebo jste k tomu musela brát doplňky v podobě tabletek jako doplňující kůru?
  Ilona Novotná, Stříbro

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *